_

ŠPIČKOVÝ OBCHODNÝ NÁSTROJ PRE PROFESIONÁLOV V OBLASTI KRÁSY

 

_

Skúsenosti Klientov

Poskytnite svojim klientom prístup k popredným rezervačným službám.

Najlepšie klientské spoločenstvo

Naša uznávaná značka, lahko používateľná aplikácia, bezproblémový zážitok z rezervácie vo svojej triede zaisťujú, že BeStylish.sk používajú len tí najnáročnejší klienti pre svoje dlhodobé potrby krásy.

Noví klienti

Váš profil uvádzame na trh vo vyhladávačoch, a prostredníctvom parketingových partnerov, aby sme našli nových zákazníkov ktorí hladajú prémiové služby.

PRIDAJTE SA

K NÁM

Našim poslaním je poskytovať talentovaným a kreatívnym profesionálom nástroje, ktoré potrebujú na to, aby riadili svoje podnikanie na vysokej úrovni a zároveň im umožnili robiť to, čo vedia najlepšie: robiť svojich klientov štastnými, vytvárať nové štýly, vzbudzovať dôveru u svojich klientov, aby sa mali dôvod vždy vrátiť.

PROPAGUJTE A BUDUJTE SVOJE PODNIKANIE EŠTE DNES

Ako to funguje?

1

Vstúpte do online sveta

Nastavte si profesionálnu webovú stránku a nechajte sa objavit. Predveďte svoje služby, dostupnosť, otváracie hodiny a najlepšie služby.

2

Promujte sa

Propagujte sa online. Navyše vás promujeme na domovskej stránke, pri vyhľadávaní a prostredníctvom našich e-mailových programov, aby sme novým klientom pomohli objaviť vás.

3

Prímajte rezervácie online

Spravujte svoj rozvrh, nadchádzajúce termíny a rezervácie od klientov všetko z dlane. Klienti si môžu rezervovať termín v ľubovoľnom čase.

4

Automatické pripomenutia

Automatické pripomenutia, emailom a sms správou zaručia, že vy a vaši klienti nikdy nezmeškáte žiaden termín.

VYSKÚŠAJTE NÁŠ REZERVAČNÝ SYSTÉM

30 dní zadarmo