streda, 30. novembra 2016

Tajomstvo Lady Avelange alias Janky Kučerovej

Pod pseudonymom LA sa skrýva Janka Kučerová, jemné žieňa. Pôsobí krehko, no napriek tomu, v jej prítomnosti cítite obrovskú silu osobnosti. Vždy upravená dáma, však nemá problém natiahnuť ani športové oblečenie a dvakrát v priebehu dňa obehnúť celé mesto a vybaviť všetko potrebné a to potom, čo celú noc pracovať na dizajne obalov svojich CD nosičov, news dizajne dámskeho modelu svojej známej na svadbu.


Dáma, ktorá nielenže dokáže inšpirovať iných, ale priam ich vyburcovať k vlastnej aktivite, či sebarealizácii. Janka L.A. , ktorá sa venuje stovkám rôznych činností. Je ezoteričkou, radí ľuďom vo vzťahoch, prostredníctvom partnerských horoskopov, alternatívnymi terapiami , mohli ste ju vidieť na televíznych obrazovkách, organizuje prednášky, školenia, módne prehliadky, navrhuje modely a realizuje bytový dizajn v štýle feng shui, pripravuje vlastný parfém s menom LADY AVELANGE a od roku 2013 začala vydávať vlastné CD nosiče – všetko pod vlastnou značkou: LADY AVELANGE!

Lady Avelange, na každom začiatku je meno, Vy používate nielen to zapísané v rodnom liste, ako ste prišli ku svojmu pseudonymu a čo znamená?

"Toto meno je umeleckého charakteru a vzniklo po dlhých úvahách, aby vystihlo skutočne svoju podstatu a následný účel projektov, ktoré hodlám aj do budúcnosti pripraviť pre svojich blízkych a priaznivcov rôzneho veku a pohlavia . Presnejšie AVE – znamená poklonu pred všetkým a všetkými, pokora pred múdrosťou UNIVERSA a LANGE - znamená ľahkosť, ležérnosť v prejave a voľnosť, slobodu myšlienok a kreativitu . Uvedomiť si vybrácie mena je pre moju osobu niečo samozrejmé, nakoľko sa venujem ezotérií profesionálne už niekoľko rokov."

Lady Avelange je už značka, ktorá dostáva na SK trhu pomaly ale isto svôj vlastný priestor , značka za ktorou sa ukrýva množstvo projektov, čo všetko ešte nosí Vaše meno?

"Toto meno nosí v sebe balík tajomstiev, ktoré sa postupne dostanú do rúk tým správnym osobám, ktoré hodlajú žiť kvalitný a svoj vlastný svet tvorivosti, kreatívnosti a hravej fantázie, ktorá nemá žiadne ohraničenie, ak si človek uvedomí v určtitom stupni vývoja svoje skutočné hodnoty a možnosti. Pretože podľa mňa a mojich profesionálnych skúsenosti aj zo sedení s klientmi je rozvoj každej osoby veľmi dôležitý a individuálny moment v každom veku a teraz vôbec nemám na mysli klasické školské lavice rôzneho stupňa od základnej školy až po vyššie formy vzedelávania a následne získania diplomov a titulov pred a za menom, ale skutočnú školu života , ktorá vám dáva voľnú ruku pri výbere tých tematík na vzdelanie, ktoré vám skutočne natur sedia a vás posunú vyššie, za skutočne využiteľným prebudením vášho vnútorného potenciálu jedinečnosti .

Pretože som toho názoru , že vek je len fyzické vyjadrenie časovej osi jedinca, ale skutočný vek je stále na základe poznania, ktorý z fyzičnom / teda fyzickej existencie nemá vôbec nič spoločné, pretože všetci sme energia, ktorá mení postupne svoju podobu a formu. Čiže tých prekvapení a produktov pod zn. Lady Avelange bude niekoľko a postupne sa budú vynárať pre tých , ktorí prejavia svoj záujem a zvedavosť."

Ako vás predstaviť, môžem povedať, že ste vydavateľka, alebo redaktorkou , alebo ..... koľko tvárí vlastne máte?

/úsmev/ " Čo je tvár ? Je to len formovateľná hmota, ktorou som, to nepopieram, ale v prvom rade som databáza informácií , ktoré sú hlboko v mojej duši a tie sa postupne vynárajú a pýtajú na povrch v použiteľnej forme pre tých, ktorí chcú a sú zvedaví čoho všetkého je človek bez ohraničenia tvorivých možností schopný."

Dievčatá v detskom veku chcú byť speváčkou, lekárkou, herečkou, ale určite nie ezoteričkou. Čím ste chceli byť Vy?

"Režisér, výskumník, bádateľ a umelec a intenzívny ochranca zvierat , . . . o tom by mohli asi konkrétnejšie rozprávať moji susedia, keď som ako dieťa pripravila show v pivničných priestoroch pre verejnosť a na tú dobu, čo som si ako dieťa ani neuvedomila, bola skutočné slušná účasť. Vypracovala som si vlastnú choreografiu vystúpenia, výber účinkujúcich, výzdobu priestorov, pozvánky, ozvučenie, osvetlenie a ... (smiech), sponzor bol barák, v ktorom som bývala a aj susedia, nakoľko si každý z nich stoličku na predstavenie doniesol sám."

Od detského chcenia po dnešnú LA prešiel kus času. LA vždy siahala po svojom vnútornom talente, ktorý sa prejavoval prirodzenou formou. Nikdy za ňou nikto nestál, nikdy ju nikto nikde nepretlačil a dokonca sa nikdy nesnažila pri svojej ceste za úspechom používať ženské zbrane, či prednosti.

" To máte pravdu. Viete, ak je v niekom silné odhodlanie niečo dosiahnúť, cesty a možnosti sa otvoria aj samé , pretože viera vo vlastné schopnosti je kľúčom ku všetkým tajomným dverám. Protekcia a umelé privilégiá zabíjajú skutočné hodnoty a originalitu jedinca. Celé sa to stáva totiž niečim len tvrdo komerčným a ohraničeným na pokyn NIEKOHO, . . . dobré sa totiž v etickom zmysle predáva samé od seba a prirodzene a má dlhodobú perspektívu a hlavne neohraničený priestor pôsobenia" hovorí skromne LA, čo potvrdzuje aj svojim postojom ku svojim znamym, priateľom a priaznivcom.. Nikdy nikoho neobmedzuje, kritizuje len konštruktívne a necháva voľný rozlet. Snaží sa z každého dostať tú najkrajšiu a najprirodzenejšiu podstatu.

Hovorí sa, že rodičov si nevyberieme, ale priateľov áno. Podľa čoho si vyberáte priateľov, alebo spolupracovníkov Vy?

" moje priateľstvá sú o tom, aby sme sa navzájom rešpektovali a podali si pomocnú ruku v období potreby a keď máme možnosť byť spolu kdekoľvek, proste sa cítiť skvelo a hlavne prirodzene." A HAPPY.

Niekto verí v Boha, iný v osud, niekto verí kartám, niekto horoskopom, v čo veríte Vy?

". . . v dokonalé princípy prírody a múdrosť UNIVERSA , ktorú nazývame v určitých náboženstvách BOH, BUDHA, ALAH a podobne , vždy je to jedna a tá istá sila prepojenia všetkých a všetkého v dokonalosť poznania skutočnej pravdy a vyzrievania múdrosti za účelom dokonalosti."

Ste veľmi extravagantná dáma, na ulici sa Vám iste často stáva, že sa ľudia na Vás čudne pozerajú. Podľa čoho si vyberáte svoj look na každý deň?

". . . hm, svoj šatník som si vždy vyberala sama a pamätám sa na ranné detstvo, keď ma mamka chcela obliecť do niečoho čo nebolo úplne podľa môjho gusta, mali sme nedorozumenia,. . . (smiech), dnes už rešpektuje môj štýl a okolie sa necháva motivovať. Ale áno, čelím aj pohľadom, ktoré neriešim, pretože ja som JA a oni sú oni a rešpektujem ich tak ako sú, lebo je to ich presvedčenie štýlu. Že vyčnievam z davu, no, proste som taká a zvykajte si iná NEBUDEM ! ! ! Mám slobodnú vôľu, nechám žiť ale nechajte žiť aj MŇA . Vytváram si svoj vlastný priestor na prezent, na ktorý mám právo ako každý iný."

Ste aj módna návrhárka, čo Vás inšpiruje pri Vašich návrhoch?

"Všetko a to úplne do slova a do písmena, veď móda je najdokonalejším prejavom nás samotných. Tým, ako sa odievame si vytvárame ďalšiu kožu a aj obal na ochranu pokožky. Čiže móda je umenie a dokonalá kreácia všetkých tvarov, materiálov, vzorov a fantázie, ktorá sa týmto dáva na vedomie nášmu okoliu. Mojou inšpiráciou je samozrejme Feng Shui , ktorá dokonale kombinuje motívy z prírody v súzvuku rytmu prvkov živlov a dopĺňam to aplikáciami GLAMOUR , ktorý je mixom toho čo tu na celosvetovom trhu ešte zaručene nie je a to je krédom značky LADY AVELANGE .

O mojich dvoch módnych prehliadkach sa hovorilo aj v slovenskom parlamente, čo ma teší, ale mne ide hlavne o to, aby sa moji klienti v tom čo im vytvorím cítili skvele a vo svojej koži. "

Vaše modely sú veľmi netradičné, dáma, ktorá ich chce nosiť, potrebuje dávku odvahy, alebo je to len otázka príležitosti?

". . . je to štýl , ktorý je proste iný, čiže komu sedí moja móda a štýl, stane sa niečím výnimočným už aj svojim oblečením. Tu nie sú stanovené striktné pravidlá, tu nie je ohraničenie, tu je len: JA som a JA sa cítim FAJN. "

V živote každého človeka sa nájde niekto, kto ho ovplyvní, či už je to obyčajný človek, alebo známa osobnosť. Kto je pre Vás skutočná osobnosť?

"Mám osobnosti, ktoré si vážim za ich múdrosť a ušľachtilosť činov, ale moja odpoveď bude predsa len netradičná. Mojim vzorom je UNIVERZUM, pretože každý výnimočný človek čerpá z neho ak dokáže počúvať vnútorný hlas."

Čo Vás viedlo k rozhodnutiu, začať sa venovať intenzívne k tematikám kurzov , písaním motivačných článkov a vydávaniu CD nosičov pre dámy?

Tým , že v prvom rade som aj ja žena / dáma , viem aj z profesionálnej praxe ako veľmi potrebujú v dnešnej dobe dámy nabudiť svoje prirodzenú jedinečnosť charakteru a nebáť sa ukázať svôj číry potencionál kreatívnosti . Mnoho žien je veľakrát nesprávne ovplyvňovaných , chorobne obmedzovaných buď už komunitou v ktorej žije, rodinou alebo priamo partnerom. Nedostáva sa im správne uznanie a povzbudenie . Práve preto aj svojimi špeciálnymi kurzami , ktoré pre dámy pripravujem v spolupraci s vašim ženským magazínom , hodlám dámam odovzdať nielen svoje vlastné životné skúsenosti , odovzať im novú chuť do života s tej širokej škály , ktorá tu pre nich je pripravená ale hlavne prebudiť ich čaro vlastnej ženskosti a tým si uvedomiť vlastné hodnoti.

Link na prezent web: http://janka-avelange.webnode.sk/

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára