streda, 20. júla 2016

Vyberte si kabelku, ktorá sa k Vám dokonale hodí!

Vedieť si vybrať vhodnú kabelku, to je niekedy naozaj umenie! Verili by ste, že nesprávny výber kabelky dokáže pokaziť celý outfit? A čo je nemenej dôležité, nevhodne zvolená kabelka môže dokonca naoko deformovať postavu. Po čom určite žiadna žena netúži. Poradíme Vám preto, ako si vybrať vhodnú kabelku podľa typu postavy...


Aká Desigual kabelka pristane Vašej postave?

Kľúčom k výberu správnej kabelky, v závislosti od typu postavy, je nájdenie správnej rovnováhy. Totiž ak máte kdesi pridané, opticky tam treba ubrať, a naopak. To sa dá docieliť práve kabelkou. Ako na to?

1. Postava jabĺčko. Ak máte postavu jablka, sú pre Vás charakteristické úzke ramená a stehná, no zato širší pás a väčšie poprsie. To znamená, že crossbody tašky sú pre Vás absolútne nevhodné. Remienok, križujúci Vaše prsia, by len zvýrazňoval ich veľkosť. Vyberajte si preto kabelky do ruky, prípadne také, ktoré si zavesíte na rameno. V tomto prípade by mala kabelka siahať približne po bedrá, teda k spodnej časti chrbta. Odporúčajú sa kabelky strednej veľkosti.

2. Postava hruška. Hruška má problémy skôr s pásom a bokmi, ktoré sú výrazne širšie, ako vrchná časť tela. Treba preto pridať hore a ubrať dole. Klasické kabelky s krátkymi remienkami na plece sú pre Vás ideálnou voľbou. Nebojte sa výrazných farieb, ktoré k vrchnej časti tela pritiahnu pozornosť.

3. Postava trojuholník. Široké ramená, veľké prsia, no maličký zadok a úzke boky - to je trojuholník. Je teda jasné, že spodnú časť tela musíte zvýrazniť. Nemusíte sa báť takzvaných brašien, ale ani crossbody kabeliek. Dlhé popruhy, to je čosi pre Vás.

4. Postava presýpacie hodiny. Pás máte síce užší, no boky aj prsia sú výrazné. Takže čo to znamená? Kabelky by Vám nemali siahať k prsiam (takže by nemali mať krátke remienky), ale ani k bokom (takže by nemali mať pridlhé remienky). Čo teraz? Vyberajte si tašky, kabelky Desigual s nastaviteľnými popruhmi a noste ich tak, aby Vám siahali k pásu. Pre tento typ postavy sú však ideálne aj listové kabelky do ruky.

5. Postava obdĺžnik. Vaša postava je súmerná, pričom ramená, boky a pás sú približne rovnako široké. Potrebujete teda vytvoriť ilúziu kriviek. Pomôže Vám Disaster kabelka, ktorá siaha k pásu. Nie vyššie, nie nižšie!

Vyberať si kabelku podľa typu postavy je naozaj rozumné. Veď kabelka nemá byť len funkčná. Jej úlohou je skrášliť Vás, aj celý outfit!

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára