piatok, 3. júna 2016

Vyčarujte si husté kadere v priebehu pár hodín!

Túžite po dlhých a hustých vlasoch, no nech robíte čo robíte, nedarí sa vám. Vlasy sa lámu, rednú a zakaždým príde chvíľa, kedy si ich musíte skrátiť. Omrzelo vás čakať na chvíľu, kedy sa vám podarí vypestovať dlhé vlasy? Nechajte si svoju korunu krásy predĺžiť!


Nie každej z nás nadelila príroda do vienka dlhú hustú hrivu. Našťastie existujú metódy, ako ju oklamať. Výsledok sa potom často zhoduje s vytúženou predstavou! Predlžovanie vlasov bolo pred pár rokmi čisto trendová záležitosť, dnes už ide o vyhľadávaný spôsob ako riešiť problém riedkych vlasov. Najlepšie na tom je, že krásne a husté vlasy dosiahnete už v priebehu niekoľkých hodín a v ničom vás neobmedzujú. Môžete s nimi plávať, športovať, relaxovať, užívať si slniečka pri mori. Jednoducho úplne bez obáv, že hriva zostane hodvábne jemná, lesklá a udrží si svoju kvalitu aj niekoľko rokov. Avšak záleží na tom, aké vlasy sa použijú na predĺženie hrivy.

Ktoré sú najkvalitnejšie?


K dispozícii sú nielen rôzne odtiene a dĺžky pramienkov, čo umožňuje neobmedzené možnosti výberu vášho nového účesu. Vlasy určené na predlžovanie a zahusťovanie sa kategorizujú hlavne podľa ich geografického pôvodu. Krajina, z ktorej pochádzajú napovie o ich štruktúre a kvalite. Za najkvalitnejšie vlasy na trhu sa považujú panenské vlasy, ktoré sú zárukou jemnej a lesklej štruktúry vlasového vlákna. Nikdy neboli farbené, trvalé, ani inak chemicky upravované. Navyše, nie sú napúšťané silikónom, ani žiadnymi inými klamlivými prípravkami, ktoré Vám zaručia svoj lesk len do vtedy , pokiaľ ich neumyjete, lesk sa stratí a vlasy sa začnú uzliť ta, že ich viac nerozčešete.
Medzi štáty, ktoré vyvážajú vlasy do celého sveta patrí napr. Moldavsko, Kaukaz a Rusko. Ošiaľ spôsobili za posledné roky hlavne ruské vlasy. Svoje dobré meno si získali hlavne vďaka vysokej kvalite a podobnej štruktúre, akú majú naše vlasy. Rôzne farebné odtiene, ktoré sú šetrne farbené, alebo tónované, no so zachovaním kvality - výber je naozaj široký.

Na čo si dávať pozor?


Pri nákupe panenských vlasov je veľmi dôležité, aby každý jeden odstrihnutý chvost bol zviazaný do gumičky a nesmie sa miešať s ostatnými chvostmi. Na trhu sú predajcovia, ktorí vám ponúkajú hrubé zväzky vlasov 200-400g, tieto vlasy sú lacné, pretože v takom zväzku sa nachádza 3-7 vlasových chvostov od rôznych žien, čo znamená 3-7 rôznych kvalít a štruktúr.

V kvalitnom pramienku, ktorý je napr. 60 cm dlhý, by sa nemali nachádzať krátke vlasy, ktoré sú v každom odstrihnutom chvoste. Preto je potrebné chvost povyťahovať do dĺžok, pretože práve takéto pramene sú sklamaním pre niekoho, kto túžil po takých dlhých vlasoch.


Kde ich zoženiete?


Pri predlžovaní vlasov je dôležitá spomínaná kvalita použitých pramienkov, čo si uvedomuje e-shop dlhe-vlasy.eu zameraný na predaj kompletného tovaru na predlžovanie vlasov. Už viac ako 12 rokov si od prvej chvíle zakladá na tom, aby svojim klientom a zákazníčkam ponúkol vždy iba tú najvyššiu kvalitu vlasov. Roky pôsobenia na trhu a bohaté skúsenosti sú dôkazom, že dokáže uspokojiť potreby toho najnáročnejšieho zákazníka a rovnako aj špecifické požiadavky.

Aby bolo predlžovanie vlasov kompletné, ponuka e-shopu ani zďaleka nekončí. Nájdete v ňom tovar na predlžovanie vlasov tepelnou a studenou keratínovou metódou a taktiež eurolokovou a mikroringovou metódou. Profesionálne vlásenkárky vám spracujú vlasy podľa vášho želania.
Krásna, dlhá a hustá hriva nemusí byť len snom. Premeňte ho na realitu!

Radi vás privítame v prevádzkach v BA, KE alebo online na stránke www.dlhe-vlasy.eu!

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára