streda, 25. mája 2016

Trendy plavky 2016: Odhaľte letné novinky a staňte sa módnou divou i vo vode!

Kedysi nutný kúpací odev, dnes módna záležitosť, ktorú by sme nemali podceniť. Také sú plavky, ktoré i túto sezónu odkrývajú pestrú paletu rôznych farieb, tvarov, strihov, materiálov a prevedení. Ktoré sú najviac trendy pre rok 2016?


Ortuť teplomera sa šplhá stále vyššie, postupne odhadzujeme kúsky oblečenia a bundy končia na dne našich skríň. Po dlhej zime, ktorá sa zdala byť snáď nekonečná, je za dverami obdobie horúcich dní, slniečka a šantenia vo vode. Ohúriť chceme na súši, no čo vo vode? V lete sa hlásia o slovo plavky, neoddeliteľná súčasť našej odevnej výbavy a trendov. Ktorými plavkami nešliapneme vedľa?

Nech žije neón!


Nepriehľadnuteľnosť, nápaditosť a farebnosť. Tri slová, ktorými možno opísať, v akom duchu sa budú niesť tohtoročné módne kúsky, ktoré využijete počas teplých dní. Významný podiel vo vizuálnych inováciách bude hrať farba. Pre túto sezónu to bude celá rada živých až pestrých odtieňov farieb. Je jedno, či pôjde o letné tropické, alebo naopak studené farby. Žltá, zelená, oranžová, červená, tyrkysová, modrá, ktoré smerujú až k neónovej svietivosti. Všetky majú svoje miesto v šatníku. V oblasti plaviek, kúpajúceho oblečenia a plážovej módy dominuje návrat neónových farieb.


Tí menej odvážni však nemusia zúfať, môžu siahnuť po nesmrteľnej čiernobielej klasike. Klasické strihy sú minulosťou! Tentokrát sa objavujú dvojdielne plavky s netradičným riešením vo forme ramienka cez jedno rameno alebo so spodným dielom, ktorý je spojený s tým vrchným a zakrýva brucho. Akékoľvek ramienka zakrývajúce hrudník či brucho sú IN!

Aj milovníci rôznych dekoračných i funkčných detailov si prídu na svoje. Od čipky až po sieťové lemy, mašle, kovové ozdoby, šnurovanie, sťahovacie šnúrky či kovové zapínanie alebo efektné zipsy či pracky. Budete kráľovnou leta!

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára