pondelok, 2. mája 2016

Okuliare či kontaktné šošovky?

Moja odpoveď jednoznačne znie kontaktné šošovky. Cítim sa v nich slobodnejšie a tiež atraktívnejšie. Bohužiaľ moje oči celý deň so šošovkami zvládajú len veľmi ťažké. Preto počas bežného pracovného dňa volím dioptrické okuliare a slobodu vidieť si užívam hlavne počas víkendu.


Okuliare sú mojou súčasťou už neuveriteľných 18 rokov. Keď som sa ako tínedžer dozvedela, že budem musieť nosiť okuliare, bola to pre mňa hrozná správa. Ja a okuliare? Nikdy! Preto som ich viac ako na nose nosievala vo vrecku či taške. Keďže nevidím do diaľky na ulici som len veľmi ťažko rozpoznávala kto mi z diaľky máva. A vlastne, máva vôbec mne?

Moje nové ja!


Našťastie dnes už nosenie okuliarov je úplne bežná vec, za ktorú sa hanbiť netreba a očné optiky ponúkajú množstvo štýlových obrúčok. Keď mi pred časom prišla ponuka otestovať okuliare od Opti24 súhlasila som. Prechádzala som ich bohatou ponukou a postupne som filtrovala. Do oka mi hneď padli tieto výrazné tmavo červené rámy, ktoré som mala do troch týždňov doma.

So svojim výberom som maximálne spokojná. Červené obrúčky sa mi hodia k novým vlasom a tiež obľúbenému outfitu. Po nekonečnej zime som konečne vytiahla široké červené nohavice, ku ktorým som si obliekla bielu košeľu s viazačkou a denimovú bundu. Priznám sa, že mi pár dní trvalo, než som si na svoje nové ja zvykla. Čo hovoríte na moju malú premenu vy?Nohavice: MargiFashion, Biela košeľa s viazačkou: MargiFashion, Denimová bunda: Stradivarius, Kabelka: Michael Kors, Lodičky: Guess, Okuliare: Opti24

Ak vás zaujala módna blogerka Janka Dishani, viac informácií o nej nájdete na http://margifashion.blogspot.sk/.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára