štvrtok, 19. mája 2016

3 značky, ktoré by tvojmu letnému šatníku rozhodne nemali chýbať

Slniečko už po nás pomaly pokukuje a to znamená jediné - zabezpečiť si nové kúsky do šatníku! Nová sezóna si jednoducho vyžaduje nové outfity. Viete, ktoré značky by vám nemali chýbať, aby ste boli trendy?


My sme sa za vás pozreli na Ringit.sk a máme jasno! Dovoľte nám predstaviť troch módnych velikánov pre túto sezónu. Jedno vám prezradíme už teraz: športovo-ležérna móda je teraz jednoznačne TOP!

O’Neill – kalifornský štýl


Značka O’Neill pochádza z Kalifornie, kedy sa okamžite stala módnym hitom medzi surfárskymi nadšencami. O’Neill sa ihneď zameral i na lifestylovú módu na bežné každodenné nosenie. Vďaka Bohu! Ide o štýlové, pohodové i sexi mladistvé kúsky. Vyberú si tu muži i ženy, ktorí sa "neškatuľkujú" len do jedného módneho smeru. Buďte voľnomyšlenkári s O’Neill. Táto značka nás proste baví!Na leto rozhodne odporúčame pestrofarebné dámske plavky, ktoré pôsobia skutočne žensky. Nemyslíte?


Converse – milované tenisky


Tieto štýlové tenisky pozná naozaj každý. Je to nestarnúca klasika, ktorá bola, je a bude stále trendy. Pre túto sezónu spojila značka Converse svoje sily s Nike a vypúšťa na trh neuveriteľne pohodlnú tenisku Chuck Taylor II s prepracovanými technológiami. Ide predovšetkým o mäkkú vnútornú vložku Lunarlon, ktorú môžete poznať práve z tenisiek Nike. Celkovo je topánka decentne vypolstrovaná tak, aby nikde nedrela a netlačila. Rozhodne však neprídete o klasiku v podobe pestrofarebných modelov. 

Nectar – vyzrej nad slniečkom


Nectar je mladá, športová, lifestylová značka, ktorá prináša na trh štýlové slnečné okuliare. Koncept značky Nectar je jednoduchý: "pomôcť ľuďom nájsť, čo ich spája, aby si viac užívali život." Okuliare Nectar sú vyrobené z polykarbonátového plastu, sú extrémne odolné a ľahké . Toto si jednoducho zamilujete! Buďte s Nectar trendy!
Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára