pondelok, 18. apríla 2016

Umelecké dielo alebo prehnaný hit? Svet tetovania ovládol nový trend!

Miniatúrnym tetovaniam, ktoré sú momentálne v kurze dýcha na krk nový trend a od miniatúrneho má teda ďaleko. Jedná sa totiž o tetovanie väčších súvislých plôch.

Zdroj: Stylebook.de

Nová technika tetovania sa nazýva Blackout. Ako už z názvu vyplýva technika tohto tetovania spočíva vo veľkých čiernych plochách. Jej priekopníkom je singapurský tatér Chester Lee. Milovníci tetovania si touto metódou nechávajú pokryť časti rúk, nôh, chrbta a nebránia sa ani hrudi. Masívne čierne plochy môžu vytvárať aj rôzne geometrické motívy. Priaznivcov si toto tetovanie našlo práve u ľudí, ktorí nepreferujú pestrofarebné ornamentálne tetovania.


Pre krásu sa trpí


Mnohí z vás si povedia čo je na tomto krásne, no pokiaľ vaše telo “zdobí“ tetovanie, ktoré už dávno nespĺňa svoj význam či funkciu ozdoby tela, táto metóda môže byť vaša záchrana. Väčšia čierna plocha dokonale prekryje omyl vašej mladosti, či prácu nešikovného tatéra.

A photo posted by C H E S T E R (@oddtattooer) on

Citlivky pozor


V prípade, že neznesiete bolesť, do tohto typu tetovania sa radšej nepúšťajte. Rovnaké varovanie platí aj pre ľudí s citlivou pokožkou a oslabenou imunitou. Newyorský dermatológ Howard Sobel priaznivcov tetovania varuje. Látky ako chróm, nikel, olovo a oxid titaničitý obsiahnutý vo farbe sa v priebehu tetovania vstrekuje do pokožky odkiaľ sa môže dostať aj do krvného obehu. Môže tak dôjsť k alergickým reakciám alebo vyrážkam.

A photo posted by C H E S T E R (@oddtattooer) on


A photo posted by C H E S T E R (@oddtattooer) on


A photo posted by C H E S T E R (@oddtattooer) on

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára