streda, 6. apríla 2016

Nová značka s tajnou ingredienciou: Exkluzívne len v jednom obchode!

Podtrhne osobnosť každej ženy. Dodá jej pocit výnimočnosti a magického momentu, kedy sa bude cítiť atraktívne, no pritom sama sebou. To všetko dokáže nová módna značka, ktorej módne kúsky ponúka exkluzívne online obchod ZOOT.sk.Navrhovaná v Prahe, šitá v Európe. Tak nám bola predstavená nová značka Alchymi na dnešnej tlačovej konferencii. Alchymi má názov, ktorý odkazuje na stovežatú Prahu, kde vzniká. Praha bola mestom alchymistov, mestom, kde sa po stáročia miešali rôzny kultúrne vplyvy, umelecké štýly. Názov je preto viac než príznačný - móda je totiž z veľkej časti práve alchýmia. Zmes pocitov, farieb, trendov a nápadov.

Alchymi sa sústredí na ženy vo vekovej skupine 25 rokov a viac a kladie dôraz na ich jedinečnú osobnosť. Kolekcia ako taká kombinuje nadčasové oblečenie, v ktorých sa miesia strihy, vzory a farby. Podstatou celej Alchymi kolekcie je ingrediencia dokonalého elixíru, ktoré prestavujú samé nositeľky.

Marketingová podpora celej značky tak vo svojej podstate nadväzuje na ostatné komunikačné koncepty ZOOTu, v ktorých oblečenie je až druhoradé. Prezentácia Alchymi tak nebude stáť na jednotlivých modeloch, ale na ženách, ktoré ich nosia.

"Tvárami Alchymi sa stanú napríklad maliarka, majiteľka bistra, blogerka, režisérka a kreatívna scenáristka alebo hovorkyňa vietnamskej komunity. Ide nám skrátka o zaujímavé ženy, ktoré robia, čo ich baví a neboja sa ísť proti prúdu,“ opisuje Štěpánka Pivcová zo ZOOTu.

Alchymi jar/leto 2016


Hlavnými prvkami prvej kolekcie sú čierna a biela ako základ elegantného outfitu, v kombinácii s lesklými, priesvitnými či čipkovanými látkami. Ďalšími dominujúcimi farbami sú elektrická modrá a červená. Nechýbajú ani geometrické potlače na sukniach a šatách.

"Strihy Alchymi kolekcie sú vyberané tak, aby sedeli rôznym typom postáv. V kolekcii sú zastúpené vysoké pásy, oversized topy či zavinovacie kabáty," uzatvára dizajnérka Štěpánka Pivcová zo ZOOTu.

Modely Alchymi doplnia originálne šperky, ktoré vznikajú v exkluzívnej spolupráci s českým výrobcom Jablobijoux z Jablonca nad Nissou.

Menšia ochutnávka módnych kúskov Alchymi:
 

O ZOOT.sk


ZOOT.sk je najväčší český online obchod s novou módou a dizajnom, ponúkajúci viac ako 300 značiek módnych i bytového dizajnu. ZOOT.sk demokratizuje módu v Čechách a na Slovensku, prináša svieže, neopozerané značky, ktoré sú v zahraničí populárne.

Viac ako 200 000 položiek skladom a jedinečný koncept „Objednám, vyskúšam, čo mi nesadlo neplatím“, umožňuje objednaný tovar zboží vyskúšať vo „Výdajniach radosti tak v Čechách ako i na Slovensku. A nič neplatíte vopred!

Zlomový rok 2014 priviedol ZOOT k čistému obratu zhruba 200 mil. CZK , čo predstavuje stopercentný nárast oproti roku 2013. V januári 2015 získal ZOOT investíciu 150 mil. CZK od 3TS, jedného z popredných investorov v oblasti venture kapitálu v strednej a východnej Európe.

ZOOT.sk má vlastnú značku ZOOT Originál a ZOOT Lokál, na ktorých spolupracuje s lokálnymi dizajnérmi a rozvíja projekt DOBROčinný projekt, ktorého základnou myšlienkou je pomáhať neziskovým organizáciám.

Zdroj: Tlačová správa

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára