štvrtok, 28. apríla 2016

Neopakovateľná atmosféra na oslave, plese alebo evente: Takto to dosiahnete!

Neskutočný zážitok, výnimočná atmosféra a spríjemnený večer. Chcete zažiť niečo magické, z čoho vám budú behať zimomriavky? Túžite po oslave, firemnej akcii či inom kultúrnom podujatí, na ktoré by ste spomínali ešte veľmi dlho? Žiadny problém!


Pohne s telom i psychikou


Hudba prináša ľuďom nielen umelecký zážitok. Pozitívne vplýva aj na zdravie a kvalitu života. Lieči, uzdravuje, podporuje pamäť, fantáziu a kreativitu. Rytmus a tóny hudobných nástrojov dokážu doslova zázraky. Znižujú stres a úzkosť, bolesť, ale i podporujú imunitné funkcie.

Taktiež v ľuďoch neraz vyvoláva hlboké emócie. Niektoré interpretácie nás skutočne dojímajú, vyvolávajú v nás príjemné pocity, preto ich chceme počuť ešte raz. Hra na klavíri má veľkú silu a dokáže s nami poriadne zamávať. Hýbe našimi emóciami, pri niektorých klavírnych skladbách až plačeme, pri iných sme veselí a máme chuť tancovať a spievať, ďalšie v nás vynárajú spomienky na určité obdobia v živote. Je priam čarovné, ako na nás pôsobí klavírna hudba. O to lepšie, keď sa s ňou podelíme aj s ostatnými, ktorí jej tiež prepadnú.

Nevšedný zážitok na celý život


Túžite po klavírnom sprievode na svojej oslave narodenín? Pripravte sebe i svojim priateľom a blízkym nevšedný zážitok pri lahodných tónoch piána v podaní skúseného pianistu. Je jedno, či organizujete svadobný obrad, zásnuby, rodinnú oslavu, ples, firemný večierok, hostinu alebo len malé posedenie. Z každej jednej udalosti sa môže stať zážitok na celý život. Záleží len na vás.

Ak preferujete romantické piesne, potrpíte si na jazz alebo milujete skôr cover verzie známych piesní, profesionálny klavirista Peter Zbranek vám vo všetkom vyhovie. Ani vzdialenosť nie je preňho prekážkou. Kdekoľvek na Slovensku máte možnosť vychutnať si príjemné hudobné tóny klavíra. Nemáte nástroj? Klavirista ho prinesie so sebou.

Skúste tentokrát zabudnúť na kapelu alebo DJ-a, ktorý je ozdobou každej oslavy a vymeňte všednosť za nezvyčajnosť! Klavírny sprievod bude prekvapením nielen pre vás, ale predovšetkým pre vašich hostí. Už len pre šťastné pohľady vašej rodiny, kamarátov a príbuzných sa oplatí siahnuť po takomto zaujímavom riešení. Profesionálny klavirista sa postará o zábavu a neopakovateľnú atmosféru.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára