utorok, 8. marca 2016

Ste single? 3 skvelé tipy ako osláviť Medzinárodný deň žien!

Nemá vám kto dnes priniesť kvety? Nevadí, o to lepšie. Aspoň môžete Medzinárodný deň žien osláviť podľa svojho gusta. To, že sa vždy máme za čo odmeniť snáď ani netreba pripomínať. Sme krásne, šikovné, emancipované, skvelé matky, single ladies, pohodové kamarátky. Tak čo to bude? Wellnes, nový kúsok do šatníka alebo romantický film?


Vtipné tričko

Čo poteší ženu viac ako nákupy? A navyše ak si môžete za rozumnú cenu kúpiť kvalitný a originálny kúsok? Objavili sme skvelú kolekciu tričiek s vtipnými motívmi, ktoré skvelo dotvoria nielen outfit na MDŽ. ,,Tričká z kolekcie Sme ženy obsahujú niekoľko motívov, aby si každá zo zákazníčok mohla vybrať niečo podľa svojho gusta. Objavujú sa na nich nielen vtipné nápisy, ale aj folklórne motívy či obrázky ikonických žien ako Marilyn Monroe alebo Frida Kahlo. Navyše sú tričká vyrobené z biobavlny a pod ochrannou známkou FWF (fair wear foundation)“, odporúča Veronika Maťašovská zo zoot.sk.

Masáž alebo sauna?


Ideálne ak skombinujete obe. Masáž vás dokonale uvoľní a v saune sa zbavíte všetkých škodlivých toxínov. Doprať si wellnes a nechať zo seba spadnúť všetok stres je určite jedna z najlepších odmien, aké môžete sama sebe dať.

Vypnite


Úplne vypnúť sa dá niekoľkými spôsobmi. Napríklad môžete zobrať svoju kamarátku do kina. Alebo sa vybrať sama. Počuli sme, že Dánske dievča je filmový zážitok, ktorý stojí za to.Zdroj hlavná foto: pixabay.com, Zdroj foto: zoot.sk
Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára