nedeľa, 13. decembra 2015

Špičková kozmetika, ktorá vám zmení život: Krása a zdravie na dosah!

Každý ovplyvňuje svoje zdravie vlastným životným štýlom. Neexistuje jediný správny návod na zdravý život, keďže aj potreby a možnosti každého z nás sú odlišné. Cestu ku zdraviu a vitalite vám pomôže nájsť špičková kozmetika Herbalife, ktorá zmení váš život k lepšiemu!


Nebezpečenstvo číha v kozmetike


Toaletné stolíky a skrinky v kúpeľni sa nám prehýbajú pod množstvom téglikov. Nechýba krém proti starnutiu, očný krém, krém na mladistvý krk a dekolt,... Ste si však istí, že všetko to, čo používate, je bezpečné a naozaj funguje?

Ľudská koža má dôležité funkcie. Obaľuje a chráni naše telo, ide o živý, dynamický systém tkanív. Výskumy zistili, akú má úžasnú schopnosť. Absorbuje aplikované produkty do krvného riečišťa. Až 60 % ingrediencií z kozmetických prípravkov, ktoré nanesieme na svoju kožu, sú absorbované do obehového systému. Priemerná žena absorbuje neuveriteľných 14 kg ingrediencií obsiahnutých v produktoch v priebehu 60 rokov života. Preto sa vynárajú obavy z dlhodobého užívania chemických látok v kozmetike.

Je smutnou realitou, že väčšina zložiek sú vyrobené synteticky alebo z ropy, známe ako karcinogény a dráždidlá. Spúšťajú množstvo zdravotných problémov v ľudskom organizme, od kožných ochorení, cez alergie, až dokonca môžu spôsobiť zvýšené riziko rakoviny. Chemikálie v kozmetike majú veľkú silu, dostanú sa do krvného obehu a tým aj ľahko do plodu matky. Pre tehotné ženy a ich vyvíjajúci sa plod sú takéto kozmetické produkty veľkým rizikom.

Dávka zdravia pre vašu pleť i telo


Ako si však vybrať z množstva prípravkov, z ktorých mnohé obsahujú zdraviu škodlivé látky? Uľahčí vám to vedúca wellness spoločnosť z USA, ktorej produkty sú založené na filozofii prírodných zložiek. Už štyridsať rokov sa táto popredná spoločnosť zaoberá vedou o výžive a regulácii hmotnosti. Jej produkty už pomohli miliónom ľudí vo vyše 80 krajinách sveta.

Ak chcete pre svoju pleť len to najlepšie, doprajte jej luxusnú starostlivosť. Herbalife z radu SKIN a Aloe Vera ponúka doslova poklad pre vašu pleť. Množstvo účinných prírodných zložiek, vitamíny a liečivé byliny pre krajší a zdravší vzhľad! Ide o klinicky testované produkty, ktorými dosiahnete úžasné výsledky v podobe jemnejšej, hladšej a žiarivejšej pleti. Je jedno, či ste majiteľkami mastnej či suchej pleti alebo bojujete s vráskami. Viditeľné výsledky v priebehu pár dní vás presvedčia, že ste si nemohli zvoliť lepšiu kozmetiku. Využiť môžete aj kozmetické poradenstvo, v ktorom vám vyškolená kozmetická poradkyňa poradí pri správnom výbere prípravkov a spraví hĺbkové ošetrenie pleti.

Keďže aj životné prostredie je veľmi zaťažené chémiou, občas si musíme pomôcť formou doplnkov, vyrobených čisto na prírodnej báze. Produkty od rastúcej wellness značky  neposkytujú len cielenú výživu a energiu, ale aj riadenie telesnej hmotnosti. Keďže sú vytvorené vedcami, lekármi a odborníkmi na výživu s cieľom dosiahnutia najlepších výsledkov, buďte si istí, že máte k dispozícií originálne produkty v tej najlepšej kvalite. Ich účelom je pomôcť vám dosiahnuť optimálnu a správnu životosprávu. Starajú sa tak o vaše zdravie nielen zvonku, ale aj zvnútra.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára