streda, 23. decembra 2015

Prekvapte svoju partnerku výdržou hodnou skutočného borca!

Dnes už sex nie je tabu. Viac sa o ňom hovorí, píše, ľudia majú dostatok informácií a dokážu svoj sexuálny život zlepšiť. Na druhej strane táto doba prináša príliš veľa stresu, ktorý vplýva na sexuálny život. Veľa mužov má problémy s erekciou, ale dosť je aj takých, ktorí v posteli dlho nevydržia. Ako bojovať s predčasnou ejakuláciou?Máte chuť užiť si, no je tu nepríjemný problém. Nechcete, aby bolo o dve minúty po všetkom. Vám síce stačí chvíľa, ale partnerka by potrebovala viac času na to, aby milovanie precítila naplno vo všetkých jeho úrovniach. Ženský orgazmus, ktorému predchádza dlhšia predohra, je už dosť slušná motivácia pre vás, aby ste si osvojili umenie ovládnuť ejakuláciu. Oddiaľte ejakuláciu a doprajte partnerke rozkoš, z ktorej sa bude ešte dlho spamätávať!

Masturbácia


Ešte predtým, než si užijete milostné radovánky vo dvojici, dajte si sólo tréning. Reakcie svojho tela najlepšie spoznáte masturbovaním. Tak dokážete bezpečne rozpoznať všetky jeho signály, ktoré vysiela tesne pred ejakuláciou. Keď budete do ženou v tom najlepšom, lepšie odhadnete moment, kedy to má prísť.


Kegelove cviky


Trénovaním intímnych telesných partií môžete výrazne pomôcť k orgazmu či lepšej výdrži pri sexe! Kegelové cviky dokážu priam zázračne skvalitniť sexuálny život. Spočívajú v cieľavedomom sťahovaní a uvoľňovaní PC svalu (pubococcygeálny sval), ktorý sa nachádza v panvovom dne. Je to akoby ste pri malej potrebe zadržali prúd moču alebo keď chcete vytlačiť poslednú kvapku. Dôležité však je nesťahovať okolité svalstvo a precvičovať v stoji alebo pri sede.


Správna poloha


Veľa záleží na polohe, v ktorej si užívate. Stavte na sexuálne pozície, pri ktorých je žena hore. Pri nich žena preberá iniciatívu a vy máte viac času sústrediť sa na svoj cieľ: vydržať čo najdlhšie a oddialiť predčasnú ejakuláciu.


Objavovanie erotogénnych zón


Dovoľte partnerke objavovať vaše erotogénne zóny. Nasmerujte ju, nech skúša aj ďalej od miesta medzi nohami. Na tele sa nachádza množstvo horúcich bodov. Kým sa im partnerka bude venovať, pomôže vám to preniesť všetku vašu pozornosť od penisu a prinesie niekoľko minút k dobru.


Dýchanie a kričte


Keď vás rozdráždia vrelé dotyky priateľky a viete, že to už už príde, stopnite ju. Môžete sa dohodnúť na znamení, aby vedela, kedy je načase prestať so všetkými nežnôstkami. Nech to predýchate skôr, ako dosiahnete vrchol.

Odstrániť predčasnú ejakuláciu vám dá zabrať. Chce to len trochu tréningu. Ak budete vytrvalý a trpezlivý, môžete dať svojej partnerke ten najkrajší vianočný darček. Dlhotrvajúce intímne chvíle za dverami spálne, na ktoré budete obaja ešte dlho spomínať.

Ak chcete poznať ďalšie triky, ktoré z vás spravia borca v posteli? Určite si čím skôr prečítajte eBook Majster v posteli.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára