utorok, 27. októbra 2015

Revolúcia pre milovníkov farby: Odfarbujte, zosvetľujte a farbite bez kompromisov!

Odfarbovanie a farbenie môže poškodiť vaše vlasy a zanecháva ich suché a krehké. Toto poškodzovanie je však dnes už minulosťou vďaka novému systému FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional. 

 
 
Ochranný systém zdokonaľuje process farbenia, redukuje lámanie vlasov až o 94% v troch jednoduchých krokoch – zakaždým. A jeho použitie je neuveriteľne jednoduché! FIBREPLEX je možné pridať do akejkoľvek salónnej farby, pre ochranu vlasovej štruktúry počas odfarbovania, zosvetľovania a farbenia. A výsledok? Minimalizovanie lámavosti vlasov bez dodatočného úsilia a zachovanie rovnakých farebných výsledkov. Služba je dostupná v salónoch Schwarzkopf Professional od septembra 2015.

Chemický proces v pozadí farbenia môže spôsobiť dlhodobé poškodenie vlasov, ktoré vedie k lámaniu vlasov. Avšak, koloristi si teraz môžu vydýchnuť a svojim zákazníkom dávajú možnosť vyskúšať novú farbu bez obáv. System FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional posilňuje a vyživuje vlasy a je vhodný na aplikáciu na salóne ako aj na domácu starostlivosť o farbené vlasy.

Tri jednoduché kroky


Krok 1: Najprv, zmiešajte FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER s farbiacim krémom a developerom. Nezáleží na tom, či zosvetľujete, odfarbujete alebo farbíte. Keď farba začne pôsobiť, dochádza k otvoreniu vlasovej kutikuly a do vlasu preniká oxidačné farbivo a farebné pigmenty. Tak sú zároveň vlasové vlákna chránené a posilnené počas procesu farbenia. Vlasy sú okamžite posilnené a vyzerajú zdravo aj bezprostredne po farbení- ich lámavosť je znížená už pri tejto prvej faze.
Krok 2: Po umytí farby z vlasov, vpracujte do vlasov FIBREPLEX N°2 BOND SEALER, nechajte pôsobiť 5-10 minút pre vyživujúcu starostlivosť, potom opláchnite. Tento krok dodá vlasom extra dávku uhladenia a stabilizuje väzby posilnené v kroku 1.

Krok 3: Použitie FIBREPLEX sa nekončí na salóne. Tretí krok systému FIBREPLEX predstavuje aplikácia špeciálne navrhnutá na domáce použitie. FIBREPLEX N°3 BOND MAINTAINER zaisťuje dlhotrvajúce farebné výsledky a pružnú vlasovú štruktúru, ktorá je chránená proti novému poškodeniu, hlavne pôsobením tepla. Mal by byť používaný dvakrát týždenne na vlhké, práve umyté vlasy. Nechajte pôsobiť 5 - 10 minút, potom dôkladne opláchnite. To Vám zaručí, že vlasy budú vyzerať zdravo a zostanú vyživené až do ďalšieho farbenia- od korienkov až po končeky.

Prečo komplikovať niečo jednoduché?


Jednoduché použitie systému FIBREPLEX, počas bežného procesu farbenia, robí jeho aplikáciu na salóne naozaj jednoduchou- nevyžaduje žiadne dodatočné kroky počas farbenia. Farebné výsledky zostanú použitím FIBREPLEX N°1 BOND BOOSTER nezmenené a produkt nemá vplyv na krytie alebo požadovanú úroveň zosvetlenia. Vďaka Fiber Bond technológii, dochádza k posilneniu jednotlivých vlasových vláken. To zanecháva povrch vlasov uhladený a lesklý. Dokonalé pre všetkých, ktorí radi skúšajú nové veci a nechcú sa obávať o zdravie svojich vlasov.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára