pondelok, 5. októbra 2015

Prvé vianočné tipy na darčeky: Buďte o krok vpred!

Zdajú sa vám tipy na vianočné darčeky v októbri ešte skoro? Prečo nie? Aspoň budete o krok vpred na rozdiel od ostatných a pred Vianocami si budete užívať zaslúžený oddych, zatiaľ čo ostatní budú v strese. Schwarzkopf Professional prináša tipy na vianočný darček!


Tip na darček pre dámy


BC Barbary Fig balíček 

Rada BC Oil Miracle Barbary Fig od Schwarzkopf Professional bola navrhnutá pre poškodené, suché a lámavé vlasy. Balíček BC Oil Miracle Barbary Fig obsahuje šampón 200 ml, mlieko 150 ml a kúru 100 ml.

Odporúčaná maloobchodná cena: 29,90 EUR

OSiS+ Session Label balíček

Rada OSiS+ Session Label od Schwarzkopf Professional bola navrhnutá pre prvotriedný styling. Balíček OSiS+ Session Label obsahuje lak na vlasy 300 ml, objemovú penu 200 ml a balzám na vlasy BC Moisture Kick Beauty Balm 150 ml.

Odporúčaná maloobchodná cena: 29,90 EUR

BC Oil Miracle balíček

Rada BC Oil Miracle obsahuje vlasovú kúru pre jemné vlasy bez objemu  100 ml, šampón 250 ml a krémový kondicionér pre všetky typy vlasov 200 ml.

Odporúčaná maloobchodná cena: 29,90 EUR

BC Fibre Force balíček

Balíček vlasovej kozmetiky na regeneráciu suchých a extrémne poškodených vlasov obsahujue: BC Fibre Force šampón 200 ml, BC Fibre Force sprejový kondicionér 150 ml, BC Fibre Force maska 150 ml.

Odporúčaná maloobchodná cena: 27,90 EUR

Tip na darček pre pánov


Aj páni si zaslúžia prvotriednú starostlivosť o vlasy. Vďaka balíčku 3D Men ju majú zaručenú!

Vlasové prípravky 3D Men od Schwarzkopf Professional sú navrhnuté špeciálne pre mužov. Balíček obsahuje 3D Men gél so silnou fixáciou 150 ml a pánsky šampón na vlasy a telo 200 ml.
Odporúčaná maloobchodná cena: 13,90 EUR


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára