pondelok, 26. októbra 2015

New coat by MargiFashion

Občas je viac než nutné vedieť sa spontánne rozhodnúť. O tom som sa presvedčila už niekoľkokrát. Keď sme s mamou navštívili obchod s látkami v Prahe, ocitli sme sa doslova v raji. Pôvodne sme sa tam vybrali doplniť džinsovinu, ktorá nám už došla. 


Keďže o kolekciu, ktorú sme predstavili je záujem, museli sme konať. Mňa stále lákala ulička s vlnenými flaušami. Aj napriek tomu, že sme sa s mamou zhodli na tom, že na kabáty je už neskoro. Keď sme uličkou prechádzali asi po piaty krát zrazu sme ju zbadali. Látku, ktorá nás nenechala chladnými. Dvojfarebný flauš v kombinácií béžová a olivovo zelená. Flauš so zložením 95% vlny a 5% kašmíru. Srdce mi bilo ostošesť a vedela som, že bez nej neodídem. Za pár minút sme už látku nakladali do auta.


Večer sa naši chlapi vybrali na pivo a my s mamou sme si otvorili vínko a začali tvoriť. Nakoniec sme sa rozhodli, že necháme prehovoriť látku a nebudeme to príliš komplikovať. A tak vznikol jednoduchý zavinovací kabát voľného strihu s veľkým šálovým golierom. Dobre vyzerá rozopnutý a v prípade chladného počasia sa doň zabalíte a previažete opaskom. Vlna s kašmírom zaručia to, že vám zima rozhodne nebude. Kabát je možné si objednať u nás na Sashe – MargiFashion. Navyše sa môžete rozhodnúť či ho chcete mať ako ja béžový, alebo preferujete olivovú zelenú. Výber je samozrejme len na vás.

Ja som usúdila, že viac využijem béžovú variantu. V tomto prípade som zvolila jednoduchý bavlnený rolák a úzke čierne džiny. Obľúbené lodičky som vymenila za členkové čižmy a do ruky som si vzala čiernu listovú kabelku. Momentálne skúšam a vymýšľam kombinácie, ako tento kabát nosiť. Z toho plynie, že o ňom ešte budete počuť.
Ak vás zaujala módna blogerka Janka Dishani, viac informácií o nej a o jej outfitoch nájdete na http://margifashion.blogspot.sk/.Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára