štvrtok, 22. októbra 2015

Luxusná módna kolekcia, ktorú si bude môcť každý dovoliť: Kedy bude dostupná na Slovensku?

Parížsky módny dom Balmain navrhol exkluzívnu kolekciu pre švédsky reťazec H&M. Na čele stojí dizajnér Olivier Rousteing, ktorý má na svedomí skvostné módne kúsky, ktoré si budeme môcť kúpiť aj na Slovensku. Ako sám potvrdil, ide "o luxus, ktorý si bude môcť dovoliť každý smrteľník".


Predvčerom v New Yorku na Wall Street bola oficiálne predstavená kolekcia Balmain X H&M. Múzami kreatívneho módneho návrhára sú tri topmodelky, z ktorých je hlavne jedna neprehliadnuteľná. Tvárou reklamnej kampane je Kendal Jenner, nevlastná sestra Kim Kardashian. Kendal si v poslednom čase verejnosť a médiá všímajú čoraz viac. Dokonca je väčším stredobodom záujmu médií, než Kim. Jej meno sa často skloňuje a ešte o nej budeme veľa počuť.

Čím je kolekcia výnimočná? 


Podľa módnych expertov je spolupráca Balmain X H&M predurčená na úspech. Módne kúsky sú detailne prepracované, výrazné a zároveň im nechýba punc elegancie a ženskosti. Špecifické sú na nich prvky, ako rôzne výšivky, perly či kryštály. Ani na pánov Olivier nezabúda. Extravagantné kabáty, zdobené saká a bundičky sú pre tých, ktorí sa neboja vyčnievať z davu. Veď posúďte sami vo fotogalérií a videách nižšie.

Je pre vás Balmain X H&M jasnou voľbou a plánujete si módnymi kúskami osviežiť svoj šatník? Lov môžete zahájiť už 5. novembra 2015, kedy bude kolekcia dostupná na Slovensku!
Zdroj text a foto: hm.com

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára