pondelok, 5. októbra 2015

Comfy look

Užívam si babie leto i posledné záblesky teplých slnečných lúčov. Nie nebudem písať o počasí, nebojte sa. Reč bude o veste, a pohodovom outfite, ktorý som mala na sebe počas voľného pondelka.


Vesta pochádza z prvej MargiFashion kolekcie a na blogu ste ju už mali možnosť vidieť. Vtedy som ju štylizovala do šik outfitu. Čierny rolák, denimová sukňa a čierny klobúk (outfit si môžete pripomenúť TU). Dnes som zvolila ležérny outfit a siahla som po teplom vlnenom svetri a Converskách. Musím priznať, že som si ich naozaj obľúbila. Už viem, čo na nich všetci vidia. Z kabeliek, ktoré doma mám sa mi najviac hodila táto čierno biela. Navyše má "akurátnu veľkosť" na peňaženku, mobil, kľúče a balzam na pery. Nič viac som ten deň nepotrebovala.

Práve zvolená kabelka sa ten deň stala kameňom úrazu. Vybrali sme sa s manželom na prechádzku a zároveň na fotenie outfitu a potom sme sa mali stretnúť s kamarátmi. Asi na pol ceste mi manžel hovorí. Prečo som si vzala tú špinavú vestu. ŠPINAVÚ???? Nechápala som. Veď som ju pred pár dňami prala a dnes vyžehlila a špinavá nebola. Tušíte správne. Kabelka! Presnejšie reťaz, ktorá slúži ako rúčka mi zašpinila celý bok vesty. Takže sme nafotili outfit a šla som sa domov prezliecť. Teraz aspoň viem, že tieto dva kúsky nesmiem kombinovať. A zároveň som prišla na to, od čoho som mala minule špinavú bielu košeľu. Záhada vyriešená :DVest: MargiFashion, Jeans: Zara, Sweater: Mango, Shoes: Converse, Bag: H&M

Viac informácií o módnej blogerke i jej outfity nájdete na jej blogu: http://margifashion.blogspot.sk/.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára