pondelok, 10. augusta 2015

Full time blogger

Minule som tak uvažovala, že od kedy som blogerkou, presnejšie od kedy sa blogovaniu venujem naplno, chodím viac s očami otvorenými dokorán. Všímam si viac ľudí okolo seba a tiež miesta kde chodím. Hľadám tak zaujímavé podnety k novým článkom. 


Inšpiráciou sú tak nie len ľudia, ale tiež okolie. Zaujímavá ulička, budova či zákutie môže poslúžiť ako skvelá kulisa pre nový príspevok. Chcem totiž, aby každý článok bol iný, zaujímavý a to samozrejme dotvára i prostredie.

V Prahe žijem už sedem rokov a poviem vám, vždy je tu čo objavovať. Dnes vás vezmem na Žižkov, k pomníku Vítkov. Mohutný pomník, a úžasný výhľad na Prahu ma motivovali k vytvoreniu tohto príspevku. Inak je to ideálne miesto napríklad na romantickú prechádzku. 

Do tohto skvostného prostredia som si vybrala ružovo - šedý outfit. Svetlo ružovú midi sukňu mám z minulého roka. Priznám sa, že ju najčastejšie kombinujem s bielou či čiernou. Tento krát som však siahla po šedej. Veľmi sa mi páči táto jemná farebná kombinácia a tiež ležérna elegancia. Čiže elegantná sukňa, basic tričko a podčiarkla som to striebrom v podobe lodičiek a doplnkov. Ako hodnotíte výsledok dnes?Viac informácií o módnej blogerke ako i jej outfity nájdete na jej blogu http://margifashion.blogspot.sk/.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára