piatok, 31. júla 2015

Selfie vychytávka nielen na dovolenku: Na žiadnej spoločnej fotke z párty či výletov už nebudete chýbať!

Aj vy máte vždy na fotkách z dovolenky zreteľne viditeľné iba tváre? Na selfie fotografie by ste potrebovali dlhšiu ruku aspoň o meter, aby ste zachytili aj napríklad kultúrne pamiatky za vami? Keďže denne na trh prichádzajú rôzne vychytávky a ľudia si poradia takmer s každým problémom, je aj tento problém vyriešený. Vyriešila ho selfie tyč, alebo inak nazývaná aj monopod.


V čom je výnimočná?


Vďaka tejto teleskopickej tyčke dokážete robiť selfie fotografie z väčšej vzdialenosti, a na vašich záberoch teda vidno oveľa viac.

Selfie tyč po zložení nezaberá veľa miesta a zmestí sa aj do kabelky. Vďaka tejto jej vlastnosti ju môžete nosiť na dovolenke so sebou a vytiahnuť práve keď potrebujete spraviť fotku. Jednoducho ju roztiahnete na potrebnú dĺžku, pomocou sťahovacej čeľuste na ňu uchytíte váš mobilný telefón, v menu telefónu zvolíte vnútorný fotoaparát a môžete fotiť.

Ako funguje?


Pre stlačenie spúšte sa používa takzvaná bluetooth spúšť. Tú spárujete s vašim mobilom a pomocou stisnutia tlačidla zhotovíte fotografický záber. Takéto fotografie pôsobia ako keby vás fotografoval niekto iný. Vďaka monopodu môžete spraviť pekné fotografie aj keď cestujete sami, prípadne ak chcete mať z dovolenky spoločné fotky s priateľmi a chcete byť na nich všetci.

Módne trendy zasahujú všade, a tak sa aj selfie tyče vyrábajú nie len v rôznych prevedeniach, ale tiež v rozličných farbách. To, že ich je skutočne viac sme objavili aj v internetovom obchode Mobil24sk, kde sme zvyknutí vždy práve na veľký výber skutočne všetkého čo k mobilom existuje.

Ak ešte na cesty nechodíte so svojou selfie tyčou, odporúčame si takéhoto pomocníka zadovážiť. Spomienky sú krásne no oživiť si ich fotografiami z vašich ciest je občas tiež príjemné. Majte teda na vašich fotografických záberoch zachytené čo najviac z vašich ciest a zážitkov.

Foto: Depositphotos.com

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára