štvrtok, 9. júla 2015

Očami módnej blogerky: Nová rubrika, v ktorej sa vám bude prihovárať talentovaná fashion blogerka!

Svet módy leží fashion blogerkám pri nohách! Už dávno doň nepatria len dizajnéri a návrhári. Ich slovo má väčšiu váhu a dokonca robia obrovskú konkurenciu prestížnym online vydaniam módnych časopisov. Zoznámte sa s jednou z nich, ktorá Vás bude pravidelne zaplavovať novými módnymi inšpiráciami vo svojej rubrike "Očami módnej blogerky"!Magazín Be Stylish pre vás ako jeden z mála pripravil novú rubriku, ktorá patrí mladej talentovanej módnej blogerke Janke Dishani. Ukáže vám svoj originálny štýl a presvedčí vás o tom, že aj ona valcuje fashion svet. Každý týždeň uvidíte jej outfity a dozviete sa novinky v oblasti módy!

Janka Dishani sa blogovaniu venuje od leta 2012. Dostala sa k tomu úplnou náhodou a od tej chvíle sa blog stal jej súčasťou, vášňou a koníčkom.

"Móda je súčasťou môjho života už od útleho veku, kedy som trávila voľné chvíle v salóne mojej mami. Obdivovala som jej prácu a hlavne to, ako dokáže z obyčajného kusu látky vytvoriť krásne šaty. To ma motivovalo k tomu, aby som si vybrala štúdium textilu a odievania. Módny blog MargiFashion, ktorému v poslednej dobe venujem každú voľnú chvíľu, mi dáva priestor na sebarealizáciu. Oblečenie totiž pre mňa nie je len funkčnou, ale tiež estetickou záležitosťou. Dáva mi možnosť vyjadriť to kým som a tiež čo mám rada."

"Vďaka magazínu BeStylish sa k vám budem pravidelne prihovárať. Prinesiem vám novinky zo sveta módy a tiež zopár rad ako sa obliecť na danú príležitosť či ako skombinovať váš obľúbený módny kúsok," povedala Janka Dishani.

Zaujíma vás, ako vyzerá jej módny blog? Jediné kliknutie vás dostane do módneho sveta plného inšpirácií a horúcich noviniek z tohto biznisu. http://margifashion.blogspot.sk/

V pravej stĺpci na titulnej stránke magazínu Be Stylish nájdete banner "Očami módnej blogerky", v ktorom budú pravidelne vychádzať článok od blogerky!

Módna blogerka Janka Dishani:


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára