piatok, 17. júla 2015

Letný hit, ktorý musí mať každá z vás: Všetko o metalických tetovaniach!

Ešte ich nemáte? Mali by ste si ich čím skôr zaobstarať! Reč je o horúcom trende pre leto 2015 - o metalickom tetovaní, ktoré je inšpirované šperkami. Podľahli im aj celebrity a bloggerky, ktoré s obľubou nosia zlaté a strieborné tetovania rôznych náramkov, náhrdelníkov, henna vzorov či jemných ozdôb!Čím sú jedinečné?


Metalické tetovania vás v priebehu pár sekúnd skrášlia a spravia kráľovnú leta! Tohtoročná módna vychytávka sa postará o to, aby vás rozžiarila, vďaka čomu budete jedinečná. Fantázii sa medze nekladú. Môžete si vytetovať rôzne varianty a kombinácie a trošku zaexperimentovať. Tentokrát stará známa zásada "menej je niekedy viac" neplatí! Dočasným tetovaním si môžete okoreniť svoj outfit na party, festivaloch, večierkoch či koncertoch, ale hodí sa i k plavkám.

"Metalické tetovania sú výnimočné tým, že majú rôzne dizajny a farby a môžete si ich rôzne kombinovať. Nahrádzajú ako bežné tetovania, tak aj náhrdelníky, náramky, či dokonca prstene. Sú to jednoducho nové módne doplnky, s ktorými budete vždy originálni, pretože každý si ich môže naskladať podľa vlastného gusta. Na každom liste sa nachádza niekoľko rôznych tetovačiek, o ktoré sa pokojne môžete aj podeliť a ešte vám zostane na ďalšie použitie," prezradila magazínu p. Hlávková, ktorá zodpovedá za www.metalicketetovania.sk.
Metalické tetovania dokážu nahradiť aj náramky. Foto: Metalicketetovania.sk

Ako dlho vydržia?


Nie sú však také, ako obyčajné tetovania, ktoré sa vám zmyjú už po jednom dni. Budete si ich môcť užívať dlhšie!

"Metalické tetovania vydržia 4-7 dní a väčšinou aj dlhšie (ako máme odskúšané a aj potvrdené od zákazníkov). Záleží od starostlivosti a umiestnenia. Neónové (CS verzie) vydržia troška kratšie ako metalické, ale sú originálne a nedajú sa nikde inde zohnať," dodala p. Hlávková.

Na výber máte nielen metalické, ale aj neónové, ktoré vyniknú na opálenej pokožke a detské tetovania.

Aplikácia


Na pokožku sa aplikujú veľmi jednoducho, ako klasické tetovania. Stačí len odstrániť ochrannú vrstvu a priložiť tetovanie na umytú, osušenú a nenakrémovanú časť pokožky. Navlhčenou handričku priložte na papierik a počkajte 10-20 sekúnd. Odlepte papierik, chvíľku počkajte a môžete ísť do ulíc! Odstrániť si ich môžete olejmi, odličovacími prípravkami alebo BB krémom. 

Navyše, sú bezpečné a neobsahujú žiadne škodlivé látky. " Sú odskúšané zákazníkmi aj našim tímom," povedala p. Hlávková.

Sú jedinečné aj tým, že zvýraznia krásnu hnedú pokožku. Foto: Metalicketetovania.sk
Skvele vyzerajú aj na členku! Foto: Metalicketetovania.sk
Na jednom liste sa nachádza viacero tetovaní, zostane vám aj na ďalší outfit! Foto: Metalicketetovania.sk

Zaujali ťa? Aj ty by si chcela byť jedinečná vďaka nim? Sleduj magazín Be Stylish! Onedlho budeš mať možnosť súťažiť o strieborné a zlaté metalické tetovania!


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára