streda, 6. mája 2015

Zosvetlenie a zafarbenie tmavých vlasov v jedinom kroku? Žiadny sen, ale realita!

Túžite po svetlejšom odtieni vašich tmavých vlasov, aký si po každej zime doprajú trendsetterky Olivia Palermo alebo Mila Kunis? Pripravte sa na revolúciu vo farbení vlasov - Palette Intensive Color Creme Lightening Browns. Vyvinuté špeciálne pre tmavovlásky uľahčujú proces zosvetlenia a zafarbenia vlasov. Ako? Všetko len v jedinom kroku, ktorý hravo zvládnete aj doma. Kolekcia s obsahom keratínovej zložky Ultimate Keratine vlasy vyživí a dodá im výnimočný lesk. Stačí si len vybrať z troch neodolateľných odtieňov.

Na mieru tmavovláskam


Palette Intensive Color Creme Lightening Browns s novou technológiou poskytujú zafarbenie a zosvetlenie vlasov až do troch stupňov v jedinom kroku. Kolekcia troch odtieňov je určená pre tmavovlásky, ktoré si chcú jemne zosvetliť a zároveň zafarbiť vlasy, a vyhnúť sa tak hodinám stráveným u kaderníka. Tajomstvo tkvie v kombinácii pigmentov a zložke Ultimate Keratin. Tento vlasom prirodzený keratín tvorí 90 % každého vlasu. Receptúra umožní tmavým vlasom plne absorbovať pigmenty bez toho, aby pôsobili matne a vytvára okolo každého vlasu ochrannú vrstvu. Výsledkom sú odolnejšie a zdravšie vlasy so žiarivým leskom.

Nová kolekcia Palette Intensive Color Creme Lightening Browns prichádza s tromi mimoriadnymi odtieňmi pre brunetky, ktoré túžia po oživení vzhľadu do novej sezóny. Jednoduchá aplikácia ušetrí čas a postará sa o pohodlné zosvetlenie a nafarbenie v jednom kroku v pohodlí domova. Žiarivý gaštan dodá aj najtmavším vlasom intenzívnu farbu a lesk. Trblietavý nugát dodá tmavým vlasom svetlohnedý odlesk. Je vhodný pre stredne hnedé, tmavé a čiernohnedé vlasy. Oslnivá mokka zaujme už na prvý pohľad. Odporúčame pre stredne hnedé, tmavé a čiernohnedé vlasy.Novinku Palette Intensive Color Creme Lightening Browns nájdete vo vašich obchodoch už teraz. Nezáväzne odporúčaná maloobchodná cena pre všetky tri odtiene: 3,68€.

Žiarivý gaštan LRN5 – gaštanový odtieň, ktorý dodá aj najtmavším vlasom intenzívnu farbu a lesk.

Trblietavý nugát LG5 – tmavým vlasom dodá svetlohnedý odlesk; vhodný pre stredne hnedé, tmavé a čiernohnedé vlasy.

Oslnivá mokka LW3 – intenzívny odtieň mocca, ktorý zaujme na prvý pohľad; vhodný pre stredne hnedé, tmavé a čiernohnedé vlasy.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára