pondelok, 4. mája 2015

Tip na dokonalé líčenie priamo od vizážistu: Rozžiarte svoju tvár do piatich minút!

Teplejšie dni a rozkvitajúca príroda! Jar bám ukazujú celú svoju krásu a my už odpočítavame dni, kedy príde horúce leto. Zhlboka sa nadýchnite a načerpajte pozitívnu energiu. S úsmevom na tvári a s jednoduchým jarným líčením v jemných tónoch inšpirovaným tipmi vizážistu značky Dermacol Tomáša Vidu rozžiarite za pár minút svoj deň!


PLEŤ


Svieža prirodzenosť

Ľahké zloženie BB Hydratačného tónovacieho krému 8v1 je vhodné na pokožku namáhanú po zime. Predstavuje univerzálnu starostlivosť, ktorá zvládne úlohu viacerých produktov za pár sekúnd. Spája v sebe osem účinkov: vašu pleť zjednotí, rozžiari, zabezpečí jej hydratáciu počas celého dňa, prekryje nedokonalosti a poskytne potrebnú ochranu pred prvými intenzívnymi jarnými slnečnými lúčmi.

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: Na dosiahnutie prirodzeného vzhľadu nanášajte BB krém aj na oblasť krku a dekoltu a zapracujte do pokožky do stratena.


Dotyk jari

Typickými znakmi jari sú sviežosť a farebnosť. Nebojte sa ju preniesť aj do každodenného líčenia. S použitím farby na líčka a trochou rozjasňovača to bude hračkou. Farbu na líčka môžete jemne naniesť aj na celú tvár, intenzívnejšie na oblasť lícnych kostí. Pomocou veľkého guľatého štetca farbu zapracujte. Rozjasňovač ľahkej púdrovej textúry nanesený na vybrané partie pleť rozžiari. Použiť ho môžete do vnútorných kútikov oka, pod obočie, na vrcholky lícnych kostí a nad hornú peru.




OČI


Podmanivý pohľad za pár sekúnd

Jarnému líčeniu očí dominujú jemné očné tiene bledoružového a bieleho odtieňa. Riasenka s intenzívnymi čiernymi pigmentami dopraje vašim riasam výraznú farbu. Jemné krémové zloženie nevytvára hrudky a je extra odolná. Vďaka tomu obalí každú riasu jednotlivo a dodá jej plnosť. Na dosiahnutie panoramatického vzhľadu rias postačí len niekoľko rýchlych ťahov.






PERY


Pripravené na májové bozky

Aj vaše pery môžu zažiariť intenzívnou farbou ako prvé jarné kvety. Farba na pery vytvorí dokonalý vzhľad až na 16 hodín. Jednoducho ju aplikujete v dvoch krokoch:
1. krok – naneste tenkú vrstvu farby na pery a nechajte 1 minútu zaschnúť.
2. krok – aplikujte na zaschnutú farbu bázu, ktorá pery hydratuje, zvláčňuje, dodá im zvodný lesk a plnosť. Počas dňa ju môžete kedykoľvek obnoviť.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára