sobota, 11. apríla 2015

Pozrite sa, na čo si potrpí Dominika Cibuľková: Outfit, z ktorého sa vám zakrúti hlava!

Slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková má záľubu v pekných veciach! A nič na tom nezmenilo ani jej zranenie. Do spoločnosti sa vybrala v outfite, z ktorého len šperky boli v hodnote viac ako 150 000 EUR. Exkluzívne kúsky od ALO diamonds podčiarkli jej krásu a odpútali pozornosť od ortézy.
Dominika Cibulková len pred nedávnym časom absolvovala operáciu nohy. No aj napriek tomu vyzerá báječne. Svoj outfit v rokovom štýle doplnila nadčasovými diamantovými šperkami. Jednoduché náušnice, výrazný prsteň, ktorý pripomínal zásnubný a náramok však mali nesmiernu hodnotu. Celý set sa pohyboval v stovkách tisíc eur. 

„Som šťastná, že operácia dopadla dobre a ja už po pár dňoch nielen zarezávam v posilňovni, ale dokonca som si vyšla do spoločnosti. Najmenej som sa musela starať o topánku na ľavej nohe, pretože tam kraľuje moja ortéza. Tú som doplnila, asi prvýkrát ku krátkym šatám, balerínkou bez podpätku. S outfitom mi pomáhal stylista Andrej Kusalík. Našim hlavným kritériom bolo, aby sme našli niečo vhodné k mojej bielej ortéze. Krátke šaty so športovým sakom perfektne splnili účel. Aby som nebola fádna outfit som doplnila niečim naozaj výnimočným: diamantovými šperkami od ALO diamonds. Ich hodnota bola vyše 150 tisíc a verím, že odpútali pozornosť od ortézy,“uviedla Dominika Cibulková


Dominika Cibulková:
Prsteň ALO diamonds, biele zlato, centrálny diamant 2,01 ct, biele diamanty 0,72 ct (63ks) – 34 107 EUR.

Náušnice ALO diamonds, biele zlato, diamanty 2x 2,16 ct – 117 910 EUR.

Náramok ALO diamonds, biele zlato, diamanty 4, 13 ct (51 ks) – 10 680 EUR.Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára