nedeľa, 29. marca 2015

Štartuje súboj slovenských fashion blogeriek: Rozhodnite, ktorá je najlepšia!

Svet módy nepatrí len návrhárom a špičkovým módnym dizajnérom! Valcujú ho aj fashion blogerky, z ktorých sa stali módne ikony. Tieto dievčatá mali nie raz originálnejší štýl ako ich bohatá konkurencia. Zatiaľ čo, niektoré z nich derú ešte len lavice, vo svete módy by si zaslúžili prinajmenšom magisterský titul. Aj preto s nimi Stilago odštartovalo spoluprácu, a to rovno súťažou, v ktorej máte rozhodujúce slovo práve VY!
Stilago predstavuje päticu skvelých slovenských blogeriek, ktoré prijali výzvu, aby dokázali, že oni sú najlepšie! Svedčí o tom výsledok ich práce. Ktorá z nich je však tá naj? To záleží od vás!

Blogerky sa zapojili do súťaže, kde dostali šedé tričko značky Next  a ich úlohou bolo zakomponovať ho do svojho outfitu. Tu sa naplno prejavila ich kreatívnosť a originalita, navyše, do outfitu každá z blogeriek vložila kúsok seba! Súťaž odštartovala 24. marca 2015 a končí 10. apríla 2015, pričom na Facebooku bude prebiehať hlasovanie. Svoju favoritku tak môžete podporiť svojim LAJKOM!

Víťazná blogerka, ktoré od vás získa najväčší počet hlasov, sa bude tešiť z poukazu od Stilaga v hodnote 100 € na nákup na Stilago.sk. Rozhodnite o najlepšej! Ktorý z uvedených outfitov sa vám najviac páči?

Ivana Horváthová - DonnaIveh

Ivana Klepáčová - Mademoiselle Iva

Ivana Petrušová - Sweet Lady Lollipop

Lenka Brišiaková - Pieces of Me

Linda Adamčíková - Lapkin Dressbox

Aj magazín Be Stylish podporuje a spolupracuje s fashion blogerkami, ktoré právom patria do sveta módy. Presvedčíte sa o tom sami už čoskoro novou rubrikou "Očami módnej blogerky". Bližšie informácie už čoskoro!

Najlepšia česká beauty blogerka Petra Vančurová kvôli svojmu blogu spáva niekedy menej ako by mala. Nahliadnite do tajov blogerského života s Petra Lovely Hair!

Zdroj foto: dvorní fotografi blogeriekŽiadne komentáre :

Zverejnenie komentára