štvrtok, 19. marca 2015

Oplatí sa investovať do novinky DERMACOL 16H* COLOUR LIP? Vyskúšali sme na vlastnej koži, tu je výsledok!

Váhate nad kúpou nového produktu, ktorý sľubuje dramatický objem rias alebo krásne lesklé vlasy? Magazín Be Stylish vám to uľahčí! Ušetríme vám nielen čas, ale aj peniaze. Redakcia bude pre vás testovať kozmetické novinky alebo zákroky, vďaka čomu zistíte, či sa oplatí do nich investovať alebo nie. Prvým produktom, ktorý sme si "vzali na mušku" a vyskúšali na vlastnej koži je jedna z najnovších kozmetických noviniek DERMACOL 16H* COLOUR LIP. Pozrite sa, ako u nás obstála!Je jedno, čo robíte. Či už pracujete, relaxujete, chystáte sa skočiť z lietadla alebo nakupujete, až 16 hodín sa môžete tešiť z nádhernej intenzívnej farby, ktorá vám vyčarí dokonalý vzhľad pier. Taká by údajne mala byť farba na pery DERMACOL 16H* COLOUR LIP. Aby sme zistili, či je právom ospevovaná a dlhotrvácna, ihneď sme sa s nadšením pustili do testovania.

Po pravde, v redakcii sme boli zvyknuté skôr na nenápadné farby na pery. Navyše, rúž sme vytiahli len vtedy, keď sme vyrazili večer do ulíc, ak vôbec. Skôr sme sa venovali očiam, no keď sa nám do rúk dostala táto novinka (odtieň č. 5), spravili sme výnimku.

Už na prvý pohľad bolo jasné, že nejde o klasický rúž, či lesk. Nie pre nič za nič ide o dvojfázovú farbu na pery. Z jednej strany je aplikátor, ktorým sa nanáša farebná báza a z druhej lesk. Pozor, ich nanášanie má i pravidlá! Najprv je potrebné si naniesť tenkú vrstvu farby na pery a nechať 1 minútu zaschnúť. Až potom by sa mal aplikovať lesk na zaschnutú bázu. Opäť sme o niečo múdrejšie.. Keď sme boli mladšie, zvykli sme si totiž naniesť kilo rúžu a hneď potom pretrieť leskom. Preto sme nemali druhý aplikátor od bezfarebného lesku nikdy čistý... Záhada špinavého aplikátora vyriešená!

Spĺňa vlastnosti balzamu na pery!


Po ich nanesení, ktorý nám nijak zvlášť nerobil problém, nás prekvapil príjemný pocit na perách. Zatiaľ čo matné rúže skôr napínajú a vysúšajú pokožku, v prípade tejto novinky je to pravý opak. Hlavne po nanesení lesku! Akoby ste si pery pretreli výživným balzamom! Neprekážal nám studený vzduch, ani vietor, ktorý dokáže pery poriadne vysušiť. Pery sme predsa mali chránené farbou! Dokonalý vzhľad nie príliš výrazných pier, keďže išlo o purpurový odtieň a nie jasne červený, bol len príjemnou čerešničkou na torte. Huráá.

Ako dlho skutočne vydrží?


Najviac zo všetkého nás zaujímala výdrž. Skutočne sa môžeme naň spoľahnúť aj po 16 hodinách? Schválne sme ho použili ráno, keď sme mali pred sebou náročný deň. Prežije nástrahy dňa? Možno tomu nebudete veriť, no môžeme vyhlásiť, že celých 12 hodín sa ho nezbavíte. Nemohli sme tomu veriť, ale po jedení, pití, úsmevov či občasnom nepatrnom obliznutí pier skutočne vydržal. Ak sa však chcete odlíčiť, len tak ľahko vám to nepôjde. Ani nám sa to nepodarilo a to sme použili klasický odličovací tampón. Prekvapivo nám to išlo s micelárnou vodou od Biodermy. Rúž vytvorí na perách akúsi hmotu, nálepku, ktorá sa nedá ľahko odlepiť. Samozrejme, s príjemným pocitom na perách.

Či vydrží 16 hodín, nemôžeme povedať. Stačilo nám 12 hodín, po ktorých sme unavené padli do postele. Ale ktovie, možno kvôli nemu niektorá z vás vydrží dlhšie hore. :-)

Výhody


• Skutočne ide o dlhotrvajúcu farbu, ktorá ostala na perách 12 hodín. Šestnásť hodín negarantujeme, no môžete skúsiť.
• Výborne kryje a rýchlo schne.
• Krásna farba i po nanesení tenkej vrstvy.
• Vďaka obsahu kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E skutočne hydratuje a vytvára pocit, akoby ste si dali na pery balzam.

Nevýhody


• Ľahko ho z pier neodstránite, potrebujete kvalitný odličovač (na druhej strane je dôkazom toho, že dlho vydrží).
• Vlastnosti balzamu, ktorý hydratuje a zvláčňuje pery, spĺňa približne 5-6 hodín. Potom sme už mali pocit, že nám farba pery už toľko nechránila pri studenom vetre. Ani v tomto prípade to však nemožno považovať za nevýhodu, keďže si môžete hocikedy natrieť pery leskom.

Výsledok


V drogériách ho zoženiete za 8,79 eur, čo síce môže byť pre niektorých veľa, no pre jeho skvelé účinky sa oplatí doň investovať! Dermacol nesklamal. A vďaka nemu vyjdeme von s rúžom na perách, čo doteraz tak nebolo.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára