štvrtok, 26. marca 2015

Prvá česko-slovenská kampaň s nahými modelkami: Len v Evinom rúchu a v šperkoch!

Novými tvárami šperkárskej firmy Klenoty Aurum sa stali Denisa Dvončová a Kateřina Sokolová. Spolu s ďalšími troma modelkami nafotili prvú spoločnú česko-slovenskú kampaň Klenoty Aurum úplne nahé, ozdobené iba šperkami a hodinkami.
Pre Denisu ide o prvú skúsenosť s fotením nahej kampane. Víťazka celosvetového finále Elite model look odsunula na chvíľu modeling na vedľajšiu koľaj kvôli materstu a teraz vďaka kampani pre Klenoty Aurum zažíva žiarivý comeback. „Toto fotenie bola pre mňa výzva. Je to pre mňa iný pocit fotiť sa nahá, keď som matkou. Mám väčšiu zodpovednosť. Bola som nervózna, ale všetko super dopadlo.“

Kateřina Sokolová, známa česká modelka a tiež MISS Českej republiky pre rok 2007, je vďaka svojim ženským krivkám často vyberaná na fotenie spodného prádla, nahú kampaň však takisto fotila prvýkrát.

Fotenie pre Klenoty Aurum je prestížnou záležitosťou, značka má zabehnuté meno a je dlho na trhu. Inak by som na fotenie nahej kampane nepristúpila. Viem, že fotografie budú vkusné, nebudú vulgárne. Za prácou stojí skvelý tím a módny fotograf Braňo Šimončík, čo je záruka kvality.“

Kampaň Klenoty Aurum je pre modelku práca snov, keďže v minulosti boli tvárami Klenoty Aurumv Českej republike Simona Krainová či Taťána Kuchařová.

Kampaň s Denisou a Katkou je zatiaľ zahalená rúškom tajomstva a slávnostne bude odhalená v apríli.

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára