utorok, 10. marca 2015

Kašlite na doznievajúcu zimu: Módne trendové kúsky na jar-leto 2015 už k dispozícii!

Aj keď sa momentálne "hlási o slovo" chladnejšie a upršané počasie, v móde už vidieť záblesky jari a leta 2015! Redakcia BeStylish.sk mala možnosť zúčastniť sa módnej tlačovej konferencie, kde bola predstavená najnovšia edícia katalógu Style od Stilaga. Nová kolekcia jar-leto 2015 je tu!

Žiariace farby, originálne potlače a kontrastné kombinácie odprezentované v novom Stilago katalógu ponúkajú najlepší spôsob ako začať módnu sezónu jar-leto 2015! Najnovšia edícia katalógu Style od Stilaga prichádza s najnovšími tendenciami rýchlo meniaceho sa sveta módy. Všetky najvýraznejšie prvky, ktoré prinášajú štýl, zmysel pre módu a dobrý vzhľad, splnia, aj bez ohľadu na individuálny štýl túžby každého správneho fashionistu.

Pre splnenie nedávno stanovených trendov, katalóg Style od Stilaga založil kolekciu jar-leto na pastelových farbách, bohémskom denim štýle, tropických a kvetovaných vzoroch, kovových a lesklých detailoch, pletených kúskoch pre ležérny vzhľad a voľné materiály pre elegantnú krásu. Na druhej strane, vynikajúci dizajn a dokonalé strihy vyzdvihnú prirodzené krivky ženského tela.

Katalóg Style od Stilaga predstavuje exkluzívne kolekcie niekoľkých značiek od Heine. Rozličné prístupy k móde končia v pestrej škále produktov, aby vyhoveli potrebám náročných zákazníkov. Ashley Brooke s jej jasne ženským a elegantným sortimentom Mandarin s doslova explóziou kreativity a spontánneho oblečenia, Rick Gardona s dynamickou atmosférou New Yorku, Linea Tesini s jej talianskou zmyselnosťou a nakoniec Best Connections s najnovšími trendami reprezentujú ducha katalógu Style od Stilago na sezónu jar-leto 2015.

Navyše, ďalšie doplňujúce letáky slávnych európskych módnych značiek ako Next a Ellos obsahujú vela must-have kúskov, ktoré dodajú nádych originality do každého šatníka. Škandinávske vplyvy v Ellos sortimente poskytujú eleganciu a modernosť, kým britský štýl citeľný v značke NEXT ponúka chic a časovo ukázanú eleganciu.

Stilago zákazníci si môžu teraz vychutnať najnovšie trendy, najvyššiu kvalitu a všetky výhody pohodlného nakupovania s novou edíciou Stilago katalógu Style pre sezónu jar-leto 2015.
Menšia ochutnávka z módnej kolekcie Stilago jar-leto 2015.

V ďalšom článku vám predstavíme 5 horúcich top trendov na jar-leto 2015!

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára