štvrtok, 5. februára 2015

TOP 3 omladzujúce procedúry, ktoré odporúča dermatologička: Zaručená krása podľa odborníčky!

Kliniky ponúkajú také množstvo rôznych procedúr a skrášľujúcich metód, že si z nich často nedokážeme vybrať. Uľahčí vám to dermatologička a primárka dermatologicko-laserovej kliniky TOMAR MUDr. Adriana Tomeková, ktorá vybrala najlepšie omladzujúce procedúry!
BUNKOVÝ LASEROVÝ PEELING


"Je to absolútna novinka na našej klinike. Inšpiráciu sme si priniesli z estetického kongresu AAMWC 2014 v Monaku. O bunkovom laserovom peelingu hovoríme ako o trojitej sile v boji proti starnutiu. Výrazne totiž zlepšuje textúru pleti, regeneruje kožné bunky a omladzuje pokožku. Procedúra je založená na použití chemického peelingu, neinvazívneho frakcionovaného LUX lasera a diódového infračerveného svetla. Určená je pre všetky typy pleti, aj pre veľmi citlivú pokožku. Bunkový laserový peeling regeneruje kožné bunky a celkovo tak omladzuje pokožku. Odstraňuje rozšírené póry, hyperpigmentácie, zlepšuje elasticitu pokožky, vyhladzuje povrchové jazvy, vrásky a zlepšuje textúru pleti. Zároveň pokožku hydratuje, rozjasňuje a farebne zjednocuje."

3D BUNKOVÝ LIFTING


"Touto novinkou som sa inšpirovala v Južnej Amerike, kde estetická medicína zaznamenala za posledné roky výrazný rozvoj. 3D bunkový lifting spúšťa neokolagenézu a obnovu fibroblastov, teda tvorí nové kolagénové bunky a zlepšuje elasticitu pokožky. Syntetické kmeňové bunky udržujú prirodzený lesk a pH pokožky, hydratujú ju, vyživujú a pomáhajú v obmene fibroblastov. Aplikujeme ich neinvazívne. Výsledkom je prirodzený mladistvý vzhľad. Do pokožky najskôr ultrazvukovou sonoforézou neinvazívne aplikujeme kmeňové bunky. Potom ju pomocou infračerveného LUX lasera ošetríme a nakoniec použijeme intenzívne pulzné svetlo a diodové polarizované svetlo. Dochádza tak k redukcii a zjemneniu vrások v okolí očí, úst, ku spevneniu kontúr tváre, farebnému zjednoteniu a vypnutiu pleti. Ošetrenie tváre trvá približne 30 minút. Je vhodný na omladenie tváre, krku, dekoltu aj rúk."

THERMAGE LIFTING S KMEŇOVÝMI BUNKAMI


"Absolútnym šampiónom v boji so starnutím je takzvaný Thermage lifting. Zamilovali si ho najväčšie hviezdy Hollywoodu ako Brad Pitt, Demi Moore či Gwyneth Paltrow. A v čom spočíva jeho tajomstvo? Už po prvom ošetrení môžeme pozorovať výrazné výsledky a počas jedného roka sa vďaka neokolagenéze v pokožke ešte zvýrazňujú. Efekt neinvazívneho zákroku vydrží vo vysokej kvalite niekoľko rokov, v závislosti od stavu pleti a individuálneho procesu starnutia pokožky. Thermage lifting s kmeňovými bunkami vyžaduje jedno ošetrenie, ktorého výsledný efekt pretrváva niekoľko rokov. Zákrok je bez chirurgie, bez celkovej anestézie a injekcií. Zjemňuje vrásky a spevňuje pokožku bez skalpela, anestézy, injekcií a bez potrebnej rekonvalescencie. Dodáva jej nádych mladšieho vzhľadu, ktorý pretrváva niekoľko rokov. Pri tejto metóde nevznikajú jazvičky a má neporovnateľne nižšie percento výskytu komplikácií a vedľajších efektov. Výsledky sú viditeľné už po jednom zákroku. Ošetrené partie pôsobia prirodzene a veľmi porovnateľne s chirurgickým faceliftingom."

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára