štvrtok, 19. februára 2015

Najvyššia kvalita, atraktívny dizajn a sebavedomie na rozdávanie: To ponúka dráždivá spodná bielizeň!

Nič nerozdráždi oko muža viac ako sexy spodná bielizeň. Ak chcete zažiť neobyčajnú noc, stavte na výber kvalitného sexy prádelka. Dráždivú kolekciu spodnej bielizne ponúka značka Lisca. Nová kolekcia vysokej kvality a očarujúceho dizajnu je momentálne aj v ponuke na Stilago.sk.


Módna značka Lisca poskytuje luxusnú dámsku spodnú bielizeň pre rozličné typy žien s ohľadom na ich životný štýl a módny vkus. Od svojich počiatkov (vznikla v roku 1955) je Lisca oddaná najvyššej kvalite a atraktívnemu dizajnu. Sortiment tejto značky možno opísať ako multifunkčnú spodnú bielizeň, ktorá napĺňa potreby modernej sebavedomej ženy.

Tohtoročná kolekcia jar-leto od Lisca má vo svojej ponuke rôznorodé odvážne a atraktívne prádlo rozdelené do dvoch línii. Línia Cheek by Lisca ponúka perfektne padnúcu bielizeň pre mladšie dámy preferujúce najnovšie módne trendy. Cheek by Lisca používa mladistvé potlače, vzory a pastelové farby. Lisca selection línia so svojím množstvom krajkovaných vzorov, jemných transparentných materiálov a exkluzívnych výšiviek spĺňa požiadavky zrelých a odvážnych žien.

V roku 2015 letí pastel


Hýrivé pastelové farby sú to, čo rok 2015 vyžaduje. Pastelové odtiene modrej, zelenej, ružovej alebo broskyňová či krémová sú tento rok na výslní. Bielizeň týchto farieb pôsobí nevinne a hravo zároveň. Lisca má v ponuke hneď niekoľko strihov.

Výrazné farby, jednoduchý strih


Osemdesiate a deväťdesiate roky ešte stále neopustili svet módy! Výrazne, až do očí bijúce farby s kombináciou jednoduchých strihov, je niečo, čím nemožno pokaziť večerné rande. Vďaka jednoduchosti dizajnu je bielizeň od Liscy pohodlná, zatiaľ čo farby zapôsobia na ľudské zmysly.

Čierna čipka


Nesmrteľná klasika pre všetky typy žien. Ak niektorá z vás nerada experimentuje, môže pokojne siahnuť po zvodných čiernych podväzkových pásoch, košieľkach, podprsenke či tango nohavičkách. A pokiaľ prádielko obsahuje i šteklivú čipku, úspech je zaručený.

Široká selekcia roztomilej a vášnivej bielizne z najnovšej kolekcie Lisca je momentálne dostupná aj na www.stilago.sk.


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára