piatok, 16. januára 2015

Módne katastrofy podľa stylistky Jany Tomas: Najhoršie trendy, ktoré s obľubou nosia Slovenky!

Štýl a vkus je síce individuálnou záležitosťou, no predsa len sa nájdu v našich uliciach Slovenky, nosiace módne kúsky, nad ktorými ostáva rozum stáť. Módna stylistka, blogerka a osobná módna poradkyňa Jana Tomas prezradila tri najpríšernejšie módne kúsky, na ktoré nedajú Slovenky dopustiť!Aj keď sa mnohým pri slovnom spojení "módna katastrofa" vybavia ponožky v sandáloch, ani zďaleka nie sú tým najhorším prehreškom voči vkusu, ale i zraku bezprostredného okolia. Stylistka Jana Tomas, ktorej móda je súčasťou jej života už viac ako 17 rokov, vyzdvihla tri najpríšernejšie módne kúsky, ktoré Slovenky radi nosia, a s ktorými pravdepodobne len tak skoro neprestanú.


Najhorší módny kúsok č. 1: Lesklé telové pančušky"Nikomu nikdy nelichotili, nezužujú nohy a nijako neprospievajú ženskej postave, tak nechápem, prečo sa ich Slovenky stále držia, na trhu je milión ďalších krásnych vzorových farebných pančúch, ktorými sa dá oživiť outfit."Najhorší módny kúsok č.2: Fejkové kabelky


"Značková kabelka udáva tzv. social status. Ak na ňu ženy nemajú, kúpia si fejk, čím si ale poškodia povesť oveľa viac, než keby chodili s kabelkou za 20 eur. Nejde pritom o to, koľko to stálo, ale či ste chic. A to viete byt aj v outfite za 100 eur."


Najhorší módny kúsok č. 3: Logá"Slováci milujú logá, veľa a všade - muži, aj ženy. LV šál, jedine s monogramom. Kabelky s monogramom. Módny kúsok známej značky jedine s károm a keď ďalšia svetoznáma značka, tak veľká fajka. Veď, keď už som toľko minula, nech to všetci vidia... Pritom znalec spozná kvalitnú vec aj bez loga."

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára