piatok, 23. januára 2015

Expresná krása pred plesom: Procedúry podľa dermatologičky, ktoré vašu pleť rýchlo pripravia na plesanie!

Plesová sezóna je v plnom prúde! Aj keď je táto spoločenská udalosť vhodnou príležitosťou pre podpätky, obtiahnuté šaty zvýrazňujúce ženskosť či minikabelky, ktoré bežne nenosíte, nemalo by sa zabúdať aj na niečo, čo si ľudia všimnú v prvom okamihu. Na pleť! Krásna vyhladená a rozžiarená pleť bez vrások či iných chybičiek by mala byť alfou a omegov hlavne na plese! 

 


Podľa dermatologičky z dermatologicko-laserovej kliniky TOMAR MUDr. Adriany Tomekovej existuje niekoľko špeciálnych procedúr, ktoré vašu pleť pripravia na ples doslova expresne! Trvajú len pár minút, sú neinvazívne, bezbolestné a pleť po nich ostáva bez známok poškodenia. Vďaka tomu ich môžete absolvovať pokojne aj deň pred plesom. Vašej pokožke dodajú stratenú silu, sviežosť a na počkanie ju omladia!

ENDERMOLIFT


"Prirodzený face-lifting nám pred plesom poskytne ENDERMOLIFT. Táto jedinečná technológia proti starnutiu stimuluje prirodzené omladenie buniek (fibroblastov) a spevňuje jemnú pokožku tváre, krku a dekoltu. Hĺbkové pôsobenie v tkanive znova aktivuje produkciu kolagénu, elastínu a zaručí dlhotrvajúci anti-aging efekt. Pomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Výsledky procedúry môžeme pozorovať už po prvom ošetrení. Po ďalších opakovaniach dochádza k maximálnemu efektu face-liftingu a prirodzenému odstráneniu všetkých nedostatkov. Kontúry tváre sú znova vymodelované a vrásky redukované," objasnila dermatologička.

OXYGENOTERAPIA


"Odborníkom na expresnú krásu je OXYGENOTERAPIA. Táto kyslíková kúra je určená pre celkové ošetrenie pleti s okamžitým liftingovým efektom. Podstatou je aplikácia vysoko koncentrovaného kyslíka v kombinácii s účinnými sérami priamo na pokožku. Prístroj OXYS čerpá kyslík z okolitého vzduchu a vytvára jeho „čistý“ prúd s koncentráciou až 95%. Oxygenoterapia zvyšuje hladinu kyslíka v pokožke a stimuluje tak produkciu kolagénu a elastínu. Výsledkom je výrazná redukcia jemných vrások a detoxikácia pokožky. Podľa indikácií vykonávame ošetrenia s rôznymi sérami: proti pigmentovým škvrnám, proti starnutiu, pre citlivú a dehydrovanú pleť alebo napríklad sérum regulujúce mastnotu pleti. Efekt je viditeľný 48 hodín po ošetrení. Pleť je obnovená, vyhladená a rozžiarená," povedala MUDr. Tomeková.


RÁDIOMEZOLIFT


"Skvelou voľbou je v tomto prípade aj RÁDIOMEZOLIFT. Ošetrenie pozostáva z troch častí: ultrazvukovej dermabrázie, sonofréze a rádiofrekvencii. Ultrazvukovou dermabráziou z pokožky odstraňujeme odumreté bunky a pripravíme ju na voľný prienik vitamínov alebo kmeňových buniek (podľa typu pleti a indikácií). Jemným vtláčaním vpravujeme pripravený roztok. Na záver aplikujeme rádiofrekvenciu, ktorá preniká do dermy. Po zákroku dochádza k stiahnutiu kolagénu a k vypnutiu elastických vlákien. Kolagénové vlákna sa remodelujú, elastické vlákna vypínajú a vpravením vitamínov alebo kmeňových buniek do pokožky pleť revitalizujeme. Je spevnená, vrásky zjemnené, získava zdravú farbu a jas. Rádiomezolift aplikujeme na tvár, krk, dekolt aj na dorzá rúk. Ošetrenie tváre trvá do 20 minút. Zákrok je neinvazívny, bezbolestný a vykonáva sa bez použitia ihiel," dodala na záver odborníčka.
Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára