utorok, 25. novembra 2014

Zaostrené na trendy vo vlasovej kozmetike: Novinka, ktorá navráti vašim vlasom život!

Na farby na vlasy nedá dopustiť množstvo žien. Každá predsa chce mať krásne žiarivé a lesklé vlasy s bohatou farbou. Pre niektoré je farba módnym doplnkom, iné ju považujú za doslova potrebu. Lenže mnohé prípravky obsahujú chemikálie. Čo je teda pre naše vlasy najlepšou voľbou?Máte kaderníka, vhodný účes a používate kvalitné stylingové produkty. Aj napriek tomu vaše vlasy nevyzerajú ako hrivy z červeného koberca? Niečo im chýba. Sú ako bez života, mdlé, matné, jednoducho vyzerajú ako by boli mŕtve. Vtedy máme tendenciu vyskúšať rôzne produkty ako vyživujúce balzamy či masky, ale na zložení nám až tak nezáleží. Hlavné je, že sa na ich obaloch nachádzajú čarovné slová ako "pre diamantový lesk vlasov". Existujú však vôbec farby aj bez chémie, ktoré vlasy oživia?

Profesionálna kaderníčka Iveta Biksadská z Bixart studia má pre vás dobrú správu: " Novinkou vo svete farieb sú naše Talianske bylinkové farby, ktoré používame. Nejedná sa ale o farby ako bola Hena. Sú 4 mesiace na slovenskom trhu a je 15 odtieňov, ktoré sa môžu miešať. "

Čím sú výnimočné?


Tieto bylinkové farby sú bez chemických látok a doprajú vašim vlasom nadštandartnú dávku výživy a starostlivosti. Snáď ich jedinou nevýhodou je fakt, že nie sú pre tie ženy, ktoré chcú v prvom rade zakryť šediny. "Obsah farieb je 98% bylín a 2% ryžového škrobu. Sú vymývateľné, ale nezakryjú šediny a nezosvetľujú. Svetlé odtiene vydržia mesiac a čím tmavšiu farbu máte, tým dlhšie vydrží," dodala Iveta Biksadská.

Chýba vašim vlasom lesk, no chcete si zachovať pôvodnú farbu vlasov? V tom prípade smelo do toho! "Slúži zároveň ako kúra. Vhodné pre vlasy bez lesku a ak nechceme zmeniť pôvodnú farbu vlasov, ale chceme navrátiť vlasom život..," povedala na záver kaderníčka.