nedeľa, 2. novembra 2014

Týždeň dlhovekosti už aj u nás: Štartujú dni plné krásy!

Objavte tajomstvo večnej mladosti! Vedia o ňom v Taliansku, vo Veľkej Británii i v Rusku, no tentokrát je na rade Slovensko a českí susedia. Od 3. do 9.11 sa koná SPA týždeň dlhovekosti, počas ktorého si budete môcť u zúčastnených spa a salónoch vyskúšať jedinečné ošetrenia skin regimen (comfort zone) na tvár alebo telo. Pozrite sa, kde!O čo ide?


Túžite po mladistvom vzhľade pokožky? Od zajtra máte príležitosť vyskúšať skin regimen značky (comfort zone), ktorá je novou cestou v boji proti starnutiu. Čaká na vás luxusná starostlivosť s exkluzívnym (comfort zone) KOMPLEXOM DLHOVEKOSTI™ proti starnutiu s výživnými výťažkami, high-tech aktívnymi zložkami, inovatívnymi doplnkami a sprievodcom životným štýlom alebo mladšej krásnej pleti.

David Bollatim je meno muža, ktorý koncipoval produktovú radu a, ktorý je prezidentom spoločnosti Davines S.p.A. a zakladateľom (comfort zone). Pracovali na nej mnohí medzinárodne uznávaní odborníci a lekári. Výsledok? Špičkové kozmetické receptúry, špecifické ošetrenia, ktoré bojujú proti starnutiu a kniha, poskytujúca poradenstvo ako na životný štýl, ktorý podporí dlhovekosť.

Kde omladnete?


Týždeň krásy sa najnovšie koná i u nás, konkrétne ho zažijete na vlastnej koži v salóne Xoxo Day Spa Bratislava a Wellness hotel Kaskády. Za 25 eur si kúpite anti-aging ošetrenie tváre alebo tela a k tomu máte zľavu až 20 eur na vybraný produkt z rady Skin regimen. Kupón si stiahnete na webovej stránke www.comfortzone.cz.

Na záver treba spomenúť, že (comfort zone) bola vyhlásená za najlepšiu kúpeľnú kozmetiku v roku 2006 na výstave European Spa Exhibition. Aby toho nebolo málo, taktiež je najlepšou kúpeľnou kozmetikou v roku 2008 na AsiaSpa a tento rok získala najčerstvejší titul - ocenenie za etický produkt roku v rámci Marie Claire.