utorok, 18. novembra 2014

Jediná svetoznáma návrhárka, na ktorú je lepšie sa radšej nepozerať: Čo to so sebou spravila?!

Je kráľovnou módy, ale i nepodarených plastík! Od roku 1997, keď zomrel jej brat Gianni, zakladateľ značky Versace, prevzala po ňom návrhársku štafetu a nesklamala. No to je, bohužiaľ, jediné pozitívum. Čo však zo seba táto úspešná žena spravila, nikto nechápe....


Posadnutá snahou o večnú mladosť


Talianska návrhárka Donatella Versace šokovala verejnosť! Aj keď by sa mohlo zdať, že v dobrom slova zmysle zaujala ostatných svojou módnou kolekciou, nie je to tak. Keď pristála na letisku v brazílskom Sao Paule, všetka pozornosť smerovala na ňu. Donatella je už dlhšie známa svojou láskou k plastickej chirurgii, no nikto si nemyslel, že to bude až tak zlé!

Päťdesiatdeväťročná sestra Gianniho Versaceho vyzerá doslova ako naolejovaná vosková figurína. Lesknúce partie na tvári, podivné čiarky nad očami namiesto obočia a neprirodzené veľké pery nechala návrhárka ešte viac vyniknúť v stiahnutých vlasoch. Plastický chirurg Dr. Aamer Khan upozorňuje, že práve lesk na čele bez jedinej vrásky je jednoznačným dôkazom nadmerného množstva omladzovacích procedúr. "Jej pleť je veľmi lesklá, čo je symptómom prílišného použitia botoxu a laserového vyhladzovania pleti." Ešte šťastie, že kožu na krku neukázala a radšej ju schovala pod čierny šál. Jej vychrtlá postava nikoho neprekvapila ani vo voľnejšom komplete s obľúbených leopardím vzorom.

V móde je jednotkou!


Čo sa týka jej vzhľadu, nie je to žiadna sláva. Zato v móde vie presne nadávkovať eleganciu, odvahu a taliansku zmyselnosť! Dokáže ísť až na hranicu "odhalené-zahalené", o čom svedčia výstrihy v kolekciách, no nikdy to nie je vulgárne! Donatella má však naše sympatie. Aj keď vie, že je neustále prepieraná médiami pre svoj vzhľad a často sa jej meno skloňuje so slovom strašidlo, naďalej sa venuje tomu, čo miluje: móde a večierkom, kde sa to len hemží známymi hosťami ako Elton John či Lady Gaga. Neustále ju vyhľadáva Kate Moss, herečka Angelina Jolie a Jane Fonda, čo je len dôkazom, že to Donatella jednoducho vie!

Redakcia Be Stylish nie je proti plastickým či iným omladzujúcim procedúram. Ak žena nie je spokojná s tým, ako vyzerá a po tejto procedúre sa cíti lepšie vo svojej koži a má vyššie sebavedomie, nech ide do toho! Každý by však mal poznať určitú hranicu. Prílišná snaha o večnú krásu sa môže vymknúť z rúk. Ak je žena i po desiatkach chirurgických zásahoch so sebou nespokojná, mala by využiť pomoc psychológa alebo niekoho, kto by jej mohol vrátiť lásku k sebe samej. Každá z vás je predsa JEDINEČNÁ!

Pozrite sa, ako vyzerá kolecia Donatelly Versace na jar/leto 2015: