piatok, 7. novembra 2014

Fashion Days oslavuje 5. narodeniny: Podeľte sa o svoje #hiFIVE momentky!

Fashion Days, módna destinácia číslo jeden v strednej a východnej Európe, pozýva všetkých, aby sa počas novembra zapojili do osláv jej 5. narodenín – a to tak, že sa odfotia a podelia o svoje momenty #hiFIVE a získajú tak možnosť vyhrať atraktívne ceny. Do kampane sa zapojili v špeciálnej  #hiFIVE výzve aj Barbora Rakovská, Mária Zelinová a Michal Sabo!Moment #hiFIVE je špeciálna chvíľka, kedy sa cítite skvele, nadšene, zamilovane, štýlovo alebo na vrchole síl. Všetky tieto #hiFIVE fotografie budú nahrané na špeciálnu platformu na stránke www.fashiondays.sk/hifive .

Platforma zhromaždí #hiFIVE momentky od účastníkov zo všetkých 7 krajín, kde Fashion Days pôsobí: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Poľsko, Bulharsko a Rumunsko. Každý týždeň 10 vylosovaných zákazníkov v každej krajine vyhrá špeciálne ceny. Ale to nie je všetko. Keď počet momentov #hiFIVE na platforme presiahne 10 000, každý účastník dostane špeciálnu odmenu.
Do kampane sa zapojila aj moderátorka Barbora Rakovská.


Pravidlá sú jednoduché: pošlite fotku svojho momentu #hiFIVE na adresu: hifive@fashiondays.sk .

Čo bude úlohou známych tvárí?


Vo všetkých krajinách sa do oslavy narodenín a zdieľania momentov #hiFIVE zapojili aj známe tváre. Na Slovensku to sú: moderátorka Barbora Rakovská, modelka a moderátorka Mária Zelinová a moderátor Michal Sabo. Počas celého mesiaca budú súťažiť o titul najlepšieho „hifivera“. Každý týždeň dostanú výzvu – urobiť #hiFIVE na zadanú tému a ich úlohou bude ju splniť, nahrať fotku a video na platformu a tiež na ich sociálne profily. Prostredníctvom videí budú známe tváre zbierať „likes“ a ten, kto ich bude mať na konci výzvy najviac, vyhráva. Ostatní dvaja budú musieť splniť úlohu špeciálne vymyslenú pre porazených – a to zaspievať pesničku o Fashion Days.

Vyhrá Michal Sabo súťaž o najlepšieho "hifivera"?


„Je to pre nás veľká oslava a radi by sme do nej zapojili všetkých. Po piatich rokoch tvrdej práce, sme hrdí na to, kde a čím sme sa stali, a to vďaka našim zákazníkom, partnerom a nášmu tímu. Ich príbehy sú súčasťou nášho príbehu a ich momenty #hiFIVE tvoria aj náš veľký moment #hiFIVE. Budeme radi, keď sa zapojí, čo najviac ľudí a užijú si pritom zábavu,“ povedala Evgeniya Markova, šéfka marketingu Fashion Days. Kampaň #hiFIVE bude trvať do 2. decembra 2014.

Výzvu s radosťou prijala modelka Mária Zelinová.