sobota, 8. novembra 2014

EXKLUZÍVNE: Nahliadnite do súkromia a londýnskeho domu Kate Moss!

Módna ikona Kate Moss oslávila tento rok 40. narodeniny a pri tejto príležitosti sa pustila do spolupráce s britským magazínom Vogue. V decembrovom čísle oslavuje Vogue supermodelku hneď dvoma obálkami. A to nie je všetko! Ak chcete nahliadnuť do jej londýnskeho domu, čítajte ďalej!Modelingová stálica pózuje už na neuveriteľnej 36. obálke britskej edície s podtitulom Kate´s World. Na oboch obálkach decembrového čísla vyzerá úžasne, vyžaruje z nej prirodzená krása, pričom opäť vynikli jej lícne kosti, kvôli ktorým by vraždilo milióny žien na svete.

Zaujímavý je 11-stránkový editoriál od jej priateľa Maria Testina, tiež 40 ľudí na jednej fotke, ktorí sú podľa Kate inšpiratívni a story s názvom "Kate’s Boys". Jedna z najlepšie platených modeliek priznala, kto sú jej osudoví muži. Okrem priateľa Maria Testina je to manžel Jamie Hince a Philip Green. Nezabúda spomenúť ani talianskeho fotografa Maria Sorrenti, ktorého opisuje ako svoju prvú lásku. Randili spolu na začiatku deväťdesiatych rokov, pričom Mario ju sprevádzal na ceste do New Yorku, kde sa stretla s riaditeľom castingu pre kampaň značky Calvin Klein, ktorá odštartovala jej veľkú kariéru. Stránky módneho magazínu ukazujú jej strach pred paparazzmi.

Pohľad do súkromného života


Kate si prísne stráži súkromie, no tentokrát spravila výnimku! Keďže decembrové číslo Vogue je pomyselnou oslavou jej 40. narodenín, ktoré mala v januári, vpustila do svojho londýnskeho domu módnu stylistku a redaktorku britskej Vogue Kate Phelan. Tak ponúka svetu vzácny pohľad do svojho súkromného sveta. Pohodová Kate v ružovom angorskom svetre porozprávala čo-to o spolupráci s magazínom. Svet podľa Kate je v stánkoch k dispozícii od 6. decembra.

Stretnutie s Kate Moss v jej obývačke: