štvrtok, 6. novembra 2014

Dlhoočakávaná kolekcia Alexander Wang x H&M zaplavila obchody: Plánujte cestu za módou!

Silná zmyselnosť, pulzujúca energia, netradičné materiály. Tým je špecifická nová kolekcia H&M v spolupráci so svetovým návrhárom Alexandrom Wangom. Dlhoočakávaná dámska kolekcia Alexander Wang x H&M je od dnešného dňa k dispozícii v 250 predajniach na celom svete, vrátane Slovenska!


Americký módny návrhár je unikátny nevšedným prístupom k móde. Ako jeden z mála má úžasný talent prichádzať s novými nápadmi bez toho, aby sa v nich objavili prvky retra či histórie. Jeho kolekcie sa dajú skôr označiť za novodobé až futuristické. Preto mieri do obchodov na celom v svete v spolupráci s H&M!

Nezvyčajné experimentovanie

Z novej kolekcie Alexandra Wanga x H&M srší nesmierne silná energia. Jeho módne kúsky zachytávajú rýchlosť veľkomesta, pričom spájajú v sebe šport a praktické funkcie na každodenný život. Neprehliadnuteľné sú netradičné materiály ako neoprén a termo látka, z ktorých je oblečenie vyrobené. Alexander Wang nepochybne zaexperimentoval, čo dokazuje napr. na svetri s penovým krokodílím vzorom a na čiernej alebo sivej neoprénovej mikine s reliéfnym nápisom Alexander Wang.

Aby toho nebolo málo, aj originálne doplnky vám zrejme vyrazia dych. No v tom dobrom slova zmysle. Dlhé neoprénové rukavice ozdobené reflexným logom, žakárové čiapky a kompresné ponožky s výraznou značkou či boxerské rukavice, v reálnej veľkosti, ale aj miniatúrne ako prívesok na kľúče alebo prsteň na dva prsty s píšťalkou. Kde inde by ste tieto špecifické módne kúsky videli, ak nie u kolekcii Alexander Wang x H&M? Ak sa pýtate, kde sa dajú tieto kúsky nosiť, odpoveď je jednoduchá. Na ulicu, do posilňovne či do klubu!

Kolekcia aj u nás!

Dámska kolekcia Alexander Wang x H&M zahŕňa 38 exkluzívne navrhnutých modelov oblečenia, doplnky a hravé verzie každodenných predmetov. O tejto kolekcii sa vo veľkom hovorilo už pred niekoľkými mesiacmi, pričom už vtedy sa tušilo, že bude mať veľký úspech a že sa po nej len zapráši! Dočkali sme sa, od dnešného dňa ju dostať v 250 predajniach na celom svete a v príslušných krajinách na internete. Na Slovensku ju nájdete v predajni H&M v Eurovea, Bratislava!
Alexander Wang na svojej prehliadke v New Yorku. Zdroj: Hm.com 


Takto vyzerá kolekcia Alexandra Wanga, ktorú predstavil v New Yorku: