nedeľa, 9. novembra 2014

Budúci kráľovský potomok nosí pod srdcom so všetkou noblesou: Kate Middleton ohúrila ďalším outfitom!

Vojvodkyňa z Cambridge je jasným príkladom toho, že sa dá obliecť pekne a nie draho. Opäť sa potvrdilo, že Kate svoj perfektný look zakladá na správne zvolených farbách a doplnkoch. Včera ráno spolu so svojím manželom princom Williamom navštívila ropnú rafinériu vo Wales, kde predviedla dokonalý outfit!Nielen v Británii je šatník Kate Middleton ostro sledovanou vecou. Niet sa čomu čudovať, keď sa Kate zakaždým ukáže na verejnosti oblečená v úžasných módnych kúskoch, nad ktorými sa nejednej módnej maniačke zatají dych! Aj s rastúcim bruškom ostáva verná svojmu elegantnému, no zároveň dievčenskému štýlu. Vždy si zvolí správne a slušivé strihy, pričom vsádza na istotu a nepreferuje žiadne radikálne zmeny. Od Kate sa môžu mnohé ženy učiť!

Stavila na jedného z najväčších módnych návrhárov


Vojvodkyňa z Cambridge obľubuje hlavne jemné, pastelové farby a jemné doplnky. Pri návšteve ropnej rafinérie Valero Pembroke Refinery, ktorá oslavovala 50. výročie, Kate ukázala, že druhý kráľovský potomok nosí stále pod srdcom so všetkou noblesou. Pritom posledné týždne trpela veľkými nevoľnosťami, pre ktoré sa musela vyhýbať verejnosti. Jej diagnóza znela hyperemesis gravidarum, ktorá jej spôsobila extrémne vracanie a dehydratáciu. Svoje si pretrpela, aj keď čakala princa Georga.
Kate je stále verná svojmu elegantnému štýlu. Zdroj: Mirror.co.uk


Kate sa ukázala vo svetlo-modrom kabáte od anglického návrhára Matthewa Williamsona, ktorý je jednou z najväčších ikon v módnom priemysle. Jeho oblečenie si s obľubou obliekajú slávni ľudia ako Sienna Miller, Jade Jagger či Bay Garnett. Outfit doplnila čiernymi čižmami na podpätku a jemnými elegantnými náušnicami.

Manželský pár uviedol, že ich návšteva ropnej rafinérie bola pre nich obrovskou cťou. Pozreli sa na priestory, pozdravili jej pracovníkov a porozprávali sa s viceprezidentom a generálnym manažérom rafinérie Ed Tompa o práci.
Vojvodkyňa má štýl! Zdroj: Mirror.co.uk
Zdroj hlavnej fotky: Samir Hussein/WireImage, REX, Telegraph.co.uk