pondelok, 10. novembra 2014

Buďte pripravená na stužkovú či inú slávnosť: Podľa odborníčky by ste nemali na toto zabudnúť!

Nielen šaty robia človeka! Pravú dámu z vás urobí vhodne zvolené líčenie, ktoré nechá vyniknúť váš šarm a eleganciu. Staňte sa kráľovnou večera vďaka jednoduchej rade od profesionálnej vizážistky!
Blíži sa čas večierkov a stužkových a vašim jediným cieľom je vyzerať čo najlepšie! Chcete svoje okolie prekvapiť dokonalým make-upom a užiť si slávnostnú príležitosť bez nervov a zdĺhavých príprav? Žiadny problém! Stačí urobiť pri líčení niečo, na čo síce nie ste zvyknuté, no za krátky čas z vás vykúzli dokonalú divu. Viete, čo dokáže najviac upútať? Nespútaný hlboký pohľad!

"Nebojte sa zvoliť umelé mihalnice, alebo trsy, ktoré sú na túto príležitosť ako stvorené. Investujte do kvalitnejších mihalníc a lepidla, ktoré nájdete v špecializovaných predajniach s profesionálnou kozmetikou pre vizážistov. Budú sa jednoduchšie lepiť a lepšie držať ako drogériové," radí profesionálna vizážistka Rea Polakovič.Umelé mihalnice zvýraznia oči a vytvoria dojem tzv. motýlích očí. Sú ideálne práve pri slávnostných príležitostiach, na plesy, svadby, stužkovú, či jednoducho vtedy, keď chcete vyzerať a cítiť sa inak.

Pozor na výber lepidla


Väčšina žien sa bojí samotnej aplikácie. V súčasnosti je na trhu množstvo antialergických lepidiel, ktoré by vám nemali spôsobiť ujmu. No nikdy nie je na škodu sa pred samotnou aplikáciou poradiť s kozmetičkou. Nikdy si však nekupujte lepidlá v bežných obchodoch, hlavne lacnejšieho typu. U nich je veľmi pravdepodobné, že budú obsahovať nebezpečné látky.

Ak nemáte problém s najrôznejšími špirálami a vlastné mihalnice máte jemné aj po ich použití, ste ideálnym typom umelých mihalníc. Smelo do toho! Nebojte sa občas vyjsť z radu.