piatok, 24. októbra 2014

Horúci svetový trend, o ktorom budeme ešte veľa počuť: Rozšírenie obočia!

Žiadne tenké oblúky! Úzke obočie už dávno nie je in, vytrhané čiarky nad očami vytlačilo hrubé obočie. Zrejme ste to už dávnejšie postrehli, no teraz je tu najnovší trend v kozmetickom priemysle. Predĺženie a zahustenie obočia syntetickými chĺpkami!Časy, kedy sme čarovali s pinzetami a snažili sa vytrhať si všetky prebytočné chĺpky, aby sme docielili efekt čo najtenšieho obočia, sú len minulosťou! Čo i len jeden chĺpok navyše bol znakom, že sa jednoducho o seba nestaráte. Teraz je tomu koniec. Hrubé obočie sa stalo oveľa viac žiaduce ako neprirodzené úzke čiarky a už nie je hanbou. Svedčí o tom britská topmodelka Cara Delevingne, ktorá zdobí billboardy svetových módnych značiek a módne prehliadky najznámejších módnych návrhárov. Kozmetické značky sa o ňu doslova bijú, no viete prečo? Môže za to jej tvár, v ktorej sa spája dieťa s dospelou ženou a hlavne pohľad, ktorý dotvára husté obočie!


Nenáročná a bezpečná metóda


Milióny žien a dievčat túži po krásnom hrubom oblúku, preto siahajú po ceruzke, ktorou si ho ľahko dokreslia. Alebo navštevujú salóny krásy a absolvujú farbenie obočia či jeho permanentné tetovanie. Neodborná manipulácia s ceruzkou však môže dopadnúť katastrofálne a výsledkom je hustý neprirodzený porast! Permanentný make-up obočia tiež nemusí byť tou správnou voľbou obzvlášť vtedy, ak vám ho robí nevyškolená kozmetička.


Našťastie, je tu najnovší výstrelok krásy - rozšírenie obočia prostredníctvom chĺpkov. Ide o nenáročnú a bezpečnú metódu, vďaka ktorej získate krásny tvar a hustotu obočia! Túžite po prirodzenom a realistickom vzhľade? Táto technika vám ju ako jediná zaručuje!


Prirodzený pohľad


Chĺpky sú veľmi ľahké a vyrábané z materiálu vysokej kvality. Aplikujú sa postupne chĺpok po chĺpku pinzetou a špeciálnym lepidlom buď na prírodné obočie alebo priamo na kožu. K dispozícii sú pritom rôzne odtiene, dĺžky, ale aj hrúbky chĺpkov - preto sa vyberajú pre každú zákazníčku starostlivo a výsledok je veľmi prirodzený. Môžete si vybrať, či chcete rozšírenie prednej časti obočia alebo zahustenie zadnej časti či kompletné vytvarovanie. Toto ošetrenie trvá približne jednu hodinu a jeho cena sa odlišuje od kozmetického salóna. Napríklad v salóne Blink v USA zaň ženy zaplatia 60 libier, pričom vydrží aj niekoľko týždňov! Neodporúča sa však po procedúre používať ceruzku na obočie, inak by ste si tým mohli chĺpky odstrániť.

Vyskúšali by ste túto procedúru?